Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]MineMania - Survival! [DEDYK] [100 SLOTÓW] [24/7] [NO-WL]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!

 

logo.png

 

Jeżeli uważasz, że posiadasz umiejętności jak Bear Grylls i jesteś dobrym wojownikiem to ten serwer jest w 100 % dla Ciebie! Na serwerze są liczne wioski między którymi panują wojny. Dodatkowo grę może umilić serwer TeamSpeak na którym zawsze można z kimś pogadać, a także otrzymać pomoc od administracji! Zapraszamy!

 

 

1-48271-560x95.png

 

 

# Potwory: ON

# Moby: ON

# Whitelist: OFF!

# PVP: ON

# Piekło: ON

# Sloty: 100

# IP: survival.minemania.pl

# TYP: Survival

 

 

 

Parametry maszyny:

Intel® Core i5 CPU 2300 @ 4 x 2.80GHz

16 GB DDR3

2000 GB HDD SATAII

100/100 mbit

 

 

 

Serwer głosowy:

b_560_95_1.png

# IP: ts.minemania.pl

# PORT: 9987

 

 

 

 

 

Regulamin:

1. Nie spamujemy na czacie

2. Nie obrażamy innych

3. Nie przeklinamy (po 22 można)

4. Nie czitujemy!

5. Podczas walki z innym graczem nie uciekamy poprzez wychodzenie z serwera.

 

Co wolno?

- zabijać innych graczy

- psuć innym ich budowle(w ramach wojny)

- wszystkie inne rzeczy których nie zabrania regulamin

 

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

co jest do cholery z tym serverem? niby 24/7 a dziala moze 4h dziennie wczoraj caly dzien off byl...

58571518-31d7-fae7-10f7-b6d66f065f70-banner.jpg

 

Zbieram -

Opublikowano (edytowane)

Kurde ! Fajne się zapowiadał a tu OFF ... <_< Odpalcie serwa, bardzo chcę na nim zagrać ! :rolleyes:

 

@Down

 

Nie nabijaj postów. Używaj opcji "Edytuj". :angry:

Edytowane przez xTreeemeR
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...