Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czat na mpc ? Wejdz i zagłosuj na CzatMPC


Czy na mpc ma być czat !?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na mpc ma by? czat ?

    • Tak to dobry pomys? ! B?de korzysta? !
      13
    • Nie, wole pisa? w dzia?ach.
      6
    • Ty si? mnie kurwa pytasz ?
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w ankiecie ?

Zaznaczmy, że czat był by od np. 100-200postów.

I kilku modów którzy ogarniali by czat.

Nie musiałby być na dole forum lecz w zakładce !

Co Cię chłopaku nie zabije, to Cię wzmocni !

 

Chcesz mnie nagrodzić ?

Daj -

Opublikowano (edytowane)

Było i nie ma.

 

A jeśli by powstał to:

- wstęp od 300 - 400 postów,

- można napisać wiadomość raz na 60 sekund, żeby można było wszystko przeczytać, bo jak będzie masa osób <a będzie> to będzie za szybko to uciekało,

- kary w chuj wysokie,

- kilku Kidów specjalnie wybranych do czatu, żeby Modzi/GMi ogarniali dalej forum a nie siedzieli na czacie non stop ;)

Edytowane przez Faszir
Opublikowano

Jak dla mnie to dobry pomysł, bo flamewar/rozmowy ze statusów były by przeniesionie na chat.

 

Wogóle można zrobic konkurs, (zrzutke) a darczyńcy dostali by mpc sponsora, a moze nawet nie, bo ten chat był by dla nas.

 

Ale trzeba go profesjonalnie zrobic, z zabezpieczeniami a to wymaga sporo czasu.

 

Ja jestem neutralny, z nastawieniem na tak.

Opublikowano
Ale co bdz. robić na tym chacie spamować ??

rozmawiać,pytać się,chwalić itd itp zeby byla wolność słowa a nie ! :)

Co Cię chłopaku nie zabije, to Cię wzmocni !

 

Chcesz mnie nagrodzić ?

Daj -

Opublikowano

Jak dla mnie to ten czat nie ma sensu na początku będzie używany, a po 2 tygodniach znajdą się jakieś dzieci NEO i będę spamować.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

ja jestem na tak , dobrze napisał od 100-200 , chodź lepiej było by od 400-500 :) i wtedy ok , żadne nupki by nie spamiły

18844803398894676693.png

 

08851627256070316470.jpg

 

 

Osama - chłopczyku nikt cie nie lubi

:) jestem dziec**** który ma ort jak dziecko z 3 podst . Maksymalnie masz 13 lat .

Opublikowano

Powinno być od 500 postów. Jak coś to ja mogę modować :)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano (edytowane)

Powinno być od 500 postów. Jak coś to ja mogę modować :)

Nie możesz.

 

Sam byłem admem na chacie anczeja kiedy było tam po 100-200 ludu.Jakoś wszystko mozna było przeczytać więc darujcie sobie 60sec na jeden wpis (beka) JEDYNY jaki możesz założyć chat to nie offcial który i tak po miechu zostanie zapomniany.

 

Btw.Od kiedy ilość postów pokazuje twoją fajność?

Edytowane przez KRULL
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...