Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial]Zanim napiszesz temat o błędzie po ładowaniu HGW i X-Trapa - zajrzyj!


Gość Equ.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio forum jest zaspamowane tematami typu "HGW i X-Trap się naładował a gra się nie włącza"

Są na to dwa sprawdzone sposoby :

 

1. Odinstaluj Internet Explorer (nie tylko 8! Wszystkie blokują CF!)

Jest taka teoria, że IE blokuje CrossFire. Mi ten sposób osobiście nie działa, ale w dziale jest o nim głośno.

Internet Explorer, jako produkt Microsoftu, ma naładowane wiele niepotrzebnych i zbędnych pluginów. Niektóre mają nawet nieszkodliwe wirusy!

Może on kolidować z twoim CorssFire.

 

2.Sposób prosty, a sprawdzony.

 

Po prostu zainstaluj CrossFire na innym dysku. Mnie i moim kolegom z klasy to pomogło. Wielu innym użytkownikom tegoż o to forum też to pomogło, aa więc... EPICKO!

 

Pro-Elo duży poradnik napisany przez Equ. dla mpcforum.pl. Całkowity zakaz Kopiuj+Wklej!

Opublikowano

Bardzo przydatny tut... każdy wie że trzeba odinstaslować IE, ale może byś coś rozwinął. Założę się że na pewno nie pomaga reinstalacja cf'a na innej partycji (no chyba że masz dysk ;D).

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

adrian, odinstalowanie IE, IE8 też pomaga (ale CAŁKOWITE) odinstalowanie. Mi osobićie to pomogło.

Bardzo dobry poradnik, oszczędzi trochę spamu na forum

Good work.

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...