Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zrobić własny serwer GTA SA:MP Hamachi !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! W tym tutorialu opiszę krok po kroku jak zrobić własny serwer GTA SAMP przez hamachi !

 

1.Ściągamy hamachi i instalujemy.

Link:

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/Hamachi.html

Skanu chyba nie muszę dawać, zaufana strona ;)

 

2. Tworzymy sieć hamachi ( Sieć>Utwórz nową sieć>Nazwa sieci i hasło )

 

3.Ściągamy pliki serwerowe. Link:

http://team.sa-mp.com/files/samp03csvr_R2-2_win32.zip

 

SCAN:

https://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2d7e098ba48b2b9e4c6624f8bc36ab12ef79777f6d56d1c5a463dc35e141b7f3-1307896453

 

4.Wypakowujemy pobrany zip do jakiegoś folderu.

 

5.Otwieramy plik server.cfg Notatnikiem i edytujemy :

 

 

echo Executing Server Config... - zostawiamy
lanmode 0 - zostawiamy
rcon_password changeme - hasło do admina 
maxplayers 50 - ilość slotów
port 7777 - zostawiamy
hostname SA-MP 0.3c server - nazwa serwera
gamemode0 grandlarc 1 - mapa
filterscripts base gl_actions gl_property gl_realtime gl_mapicon ls_elevator - pluginy
annouce 0 zostawiamy
query 1 zostawiamy
weburl www.sa-mp.com - strona servera
onfoot_rate 40 zostawiamy
incar_rate 40 zostawiamy
weapon_rate 40 zostawiamy
stream_distance 300.0 zostawiamy
stream_rate 1000 zostawiamy
maxnpc 0 - zostawiamy.

Zapisujemy.

 

 

 

 

6. Odpalamy plik samp-server.exe

7.Serwer został załączony! Teraz wystarczy dodać ip z hamachi do Favorites w SAMP i wejść do gry ;)

Żeby zalogować się na admina wpisujemy /rcon login i tu haslo jakie podalismy w linijce rcon_password

Mam nadzieję że pomogłem. ! Zbieram ++ :)

Proszę o zdjęcie 5 lub 10%

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...