Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak puszczać muzyke w cs 1.6 - HLSS


GromaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

Z dniem dzisiejszym chciałbym zaprezentować wam poradnik który sam zrobiłem, jak puszczać muzykę w cs 1.6 programem HLSS.

 

Pierwsze co musimy zrobić to ściągnąć 3 programy, czyli Hlss, D8poweramp i GoldWave.

Oto link do nich:

Hlss -

To jest ukryta treść, proszę

Scan Hlss -

To jest ukryta treść, proszę

 

D8poweramp -

To jest ukryta treść, proszę

Scan D8poweramp -

To jest ukryta treść, proszę

 

GoldWave -

To jest ukryta treść, proszę

Scan GoldWave -

To jest ukryta treść, proszę

 

Następnie musimy zrobic folder "Muzyka na HLSS" na pulpicie.

 

Teraz musimy wypakować hlss, zainstalować d8poweramp i zainstalować goldwave. Z tym chyba nie będzie problemu.

Gdy już wypakujemy wszystko, włączamy program d8poweramp i konwertujemy muzyke w dany sposób:

8khz

16 bit (CD)

1 mono

Musimy też dać muzyke do folderu na pulpicie "Muzyka na hlss"

 

konweryyy.png

 

Gdy już damy opcje dajemy "convert to".

Włączamy program Goldwave i dajemy open i skonwertowaną muzykę.

Dajemy na pasku narzędzi Effect --> Filter --> Equalizer i dajemy statystyki jak na zdjęciu:

 

konweryyy.png

 

I dajemy File --> Save As

Zamieniamy plik skonwertowany.

 

Następnie kupiujemy pliczek który skonwertowaliśmy w d8poweramp i goldwave, i wklejamy do naszego cstrike i cstrike_polish.

Następnie tworzymy config o nazwie "userconfig.cfg" w cstrike_polish i wklejamy następujący kod:

To jest ukryta treść, proszę

 

Potem włączamy nasz Hlss i dajemy File --> Options, i dajemy statystyki widoczne na screenie:

konweryyy.png

Dajemy OK.

 

Następnie dajemy ten Zielony plus czyli "ADD"

Klikamy browse i dajemy sciezke do naszej skonwertowanej muzyki w programie d8poweramp i goldwave.

Potem w shorcut dajemy skrót czyli np "Shift + P"

Dajemy OK.

 

Po tym możemy dać kciuk w góre i włączyć cs. Gdy już wejdziemy w serwer klikamy nasz skrót czyli "Shift + P".

Po tym wyświetli się taki pasek u góry.

Klikamy F6 i wtedy muza leci. Ty powinieneś ją słyszeć i inni gracze. Gdy ją chcesz wyłączyć klikasz klawisz F7.

 

A oto kilka tekstów i wycinek muzyczek na chomikuj - Już skonwertowane.

Nieobawiajcie się wirusów ponieważ sam ściągałem muzyke z profilu tego chomika.

To jest ukryta treść, proszę

 

Poradnik by GromaN

Kopiowanie na inne fora bez mojej zgody zabronione...

Mam nadzieję że poradnik pomógł i licze na plusy.

Edytowane przez GromaN
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...