Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak zacząć zagrać w S4 Leauge ? - czyli poradnik dla nowych graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

[TUT] Jak zagrać w S4 Leauge ?

czyli poradnik dla nowych graczy

 

Witam... Jest to poradnik jak zacząć grać w S4L.(Pomyłka w temacie... Proszę o zmianę na [TUT] Jak zagrać w S4 Leauge ? - czyli poradnik dla nowych graczy )

 

 

1. Więc na początku ściągamy grę.

To jest ukryta treść, proszę

Skanuj nie daje ponieważ z oficjalnej strony S4L.

 

2.W czasie sciągania zarajestrujemy się.

 

Nazwa loginu: - login do logowania się w grze

hasHasło - nie trzeba chyba tłuamaczyć ^^

Potwierdź hasło - Jak wyżej

Twój Pseudonim - Nazwa która będzie wyświetlana na forum gry

Twój adres email - Potrzebny do aktywacji konta

l - potwierdzenie prawidłowego wpisania email'u anego

Twoje urodziny - Data urodzenia

Płeć - płeć ? :D

Kraj - Skrót będzie pokazaywany przy nicku twojej postaci w grze nazwya państwa

 

Naciskamy "Utwórz konto" i musimy teraz wejść w link który przyjdzie na nasz email.

 

3.Dobra więc pobrało nam się. Instalujemy grę i uruchamiamy. Na początku ukaże nam się okienko.

tut1l.jpg

 

Naciskamy "START". Teraz zacznie się patch.Jest on podzielony na 8 części. Każda część posiada 1 pliki, który dłużej się sciągam i jeden który szybko.Przy końcowych częściach jedna część ma więcej niż 2 pliki ale bardzo szybko się ściągają.

 

4. Dobra patch się sciągnąoł ściągnął. Teraz anty-hack się aktualizuje, ale to zajmie chwilę. Po chwili gra się uruchamia.

 

5. Na początku musimy się zalogować.

ID - "Nazwa Loginu" czyli to co podaliśmy przy rejestracji

Password - hasło

 

Po wpisaniu naciskamy "Confirm".

 

Ok zalogowaliśmy się.

 

6. Po zalogowaniu się powinno nam wyskoczyć okienko z pytaniem czy chcesz wziąć udział w Tutorialu za który otrzymasz 5000 pen.

 

7. Po zrobieniu tut'a kierujemy się na serwer. Polecam serwer Rusko-Polski... no bo polski :D

Następnie mamy do wyboru Channel'e. Opisze ję:

Rookie : Dla początkujących graczy. Dostępny od poziomu 0 do 9.

Super Rookie : Dla graczy który osiągnęli od 10 do 19 poziomu.

Pro : Dla graczy którzy osiągnęli poziomy od 20 do 100.

Free All : Channel bez limitu. Można dołączyć od każdego poziomu. Graja tam wszystkie państwa :D

Free Russian 1 : Channel bez limitu. Można dołączyć od każdego poziomu. Większość grających tam osób to Rosjanie. Każde państwo ma dostęp grania tam.

Free Russian 2 : Channel bez limitu. Można dołączyć od każdego poziomu. Większość grających tam osób to Rosjanie. Każde państwo ma dostęp grania tam.

Free Polish : Channel bez limitu. Można dołączyć od każdego poziomu. Większość grających tam osób to Polacy. Każde państwo ma dostęp grania tam.

 

Na początek polecam Rookie.

 

7. Po wejściu mamy room'y. Opiszę teraz wszystko co tam widzimy.

tut2s.jpg

 

1. Ekwipunek... Możemy tak zmieniać ubrania, bronie itp.

2. Sklep, w którym kupujemy itemy.

3. Postacie... od 5 poziomu możemy mieć 2. Na drugiej postaci mamy ten sam poziom, ale możemy tam inaczej wyglądać i inne bronie.

3a. (mała pomyłka przy zdjęciu :D) Widomości, pomoc, ustawienia, powrót i wyjście z gry.

4. Nasza postać, poziom i info.

5. Room'y

6. Szybkie dołączenie do room'a Touch Down.

7. Szybkie dołączenie do Death Match.

8. Tu zdobywamy pozwolenia na używanie różnych broni.

9. Tworzenie pokoju Practice. Możemy tam poćwiczyć.

 

Dobra a teraz wytłumaczę skróty i o co chodzi w danych trybach gry.

TD - Touch Down... Polega na doniesieniu "ludzika" do punktu u przeciwnika. Ludzik jest gdzieś na środku mapy. Gdy go mamy przy sobie nad nami jest taka rurka kolorowa.

 

DM - Death Match... Polega na zabiciu jak największe ilości przeciwników.

 

Chaser - Polega na zdobyciu jak największej ilości punktów. Zdobywa się je poprzez przetrwanie całej rundy nie umierając. Jedna osoba dostaje takiego ducha dzięki któremu ma się bardzo dużo punktów. I ta jedna osoba zabija resztę. Co rundę zmienia się osoba posiadające tego ducha.

 

Arcade - Są to takie misję, w których celem zazwyczaj jest ochrona kogoś lub zabijanie potworów. Można samemu lub z innymi graczami.

 

Capitan - Każdy na każdego... trzeba uzbierać jak najwięcej zabić.

 

Practice - Trening

 

 

 

Ninejsze poradnik podlega ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

Zakazuje kopiowania.

Tutorial by Master Flow for MPCForum.pl.

Edytowane przez Master Flow
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano (edytowane)

fakt przeciez 99% ludzi nie umie pobrac gry i sie zarejstrowac -.- jak dlamnie bezsensowny i nie potrzebny poradnik

 

//spam

Edytowane przez Jamajkas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...