Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Av+Sygna dla LubieMiód


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura:

 

Tematyka: Miód, pszczoły itp.

Wysokość: 150 Szerokość: 325

Kolorystyka: Obojętna

Napis: LubieMiód

Inne: Brak

 

Avatar:

Tematyka: Miód, pszczoły itp.

Wysokość: 150 Szerokość: 150

Kolorystyka: Obojętna

Napis: LubieMiód

Inne: Brak

53146734541361439534.png

Opublikowano (edytowane)

Nie wiem czy się spodoba :

miod.png

Jeśli tak to dorobię avatar . Jeśli 350x125 bd za małe to powiększę ;) Trudno jest zrobić sygne z pszczołami ;/

Edytowane przez marcin017

Opublikowano

Nie wiem czy się spodoba :

miod.png

Jeśli tak to dorobię avatar . Jeśli 350x125 bd za małe to powiększę ;) Trudno jest zrobić sygne z pszczołami ;/

Zrób bardziej widoczny napis i dorób avatar.

 

Aaa, czekam też na inne prace.

53146734541361439534.png

Opublikowano

Sygnatura:

mjod.png

Avatar:

avmjot.png

Inna tekstura , bo na tamtej nie dało się zrobić widocznego napisu .. ;/

 

Wiesz taka mała porada dla ciebie, najpierw naucz się robić te sygnaturki i avki, a potem je rób, bo to wygląda masakrycznie.

 

Takie jest moje zdanie.

 

@topic

 

Może się postaram coś zrobić.

babcia2.png

 

"Najpierw naucz się podstaw, a magia przyjdzie sama"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...