Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]W końcu zastosowanie SlimeBallów w 1.7!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam surfowałem po necie i znalazłem takie info że:

 

w 1.7 zostanie dodany piston którego będzie się robić tak:

To jest ukryta treść, proszę

 

Ale co nam z tego że mamy pistony?

 

Można zrobić jeszcze 1 pistona dodając zwykłego pistona i slimballa z czego uzyskujemy sticky piston który działa jak "kropelka"(czepia się kwadratu i wraca na swoje miejsce)

 

@Ps

 

Co o tym myślicie? :D

Edytowane przez Davide2009

xTypeRx_eune_105_3_text.png


Opublikowano

Ciekawe, dzięki za info.

Daj linki w code.

 

Ps. Mogłeś napisać w tym temacie

http://www.mpcforum.pl/topic/364920-info-co-do-17/page__st__40/

Opublikowano

@up

 

Polecam gre Stranded 2 coś typu Minecraft tylko w 3d xD

 

 

@TOP

 

A co można o tym myśleć , następny temat o 1,7 i pistonach .Jak dla mnie temat to spam , tak samo można napisać co myślicie o owcach czy nie dają za dużo wełny albo o kolejkach czy nie są za okrągłe ...

 

-

x

Opublikowano

@Up. To niby minecraft jest w 2D ? :D Rozumiem, że nie możemy obejść naszego domu dookoła skoro nie ma 3D ? ... To Terraria w 2D jest - MC to pełne 3D :)

Co do tych pitsonów to niedawno ktoś zamieścił filmik gdzie ekipa notcha pokazuje nowe pitsony i ich zastosowanie...

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...