Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2


Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

Siemka.

Jak wiecie zbliza sie ostatnia czesc Harrego Pottera.Oto ostatni zwiastun filmu.

 

 

Wywnioskowac mozna ze bedzie sie dzialo !. Swiatowa premiera odbedzie sie 7 lipa , a w Polsce planowana na 15 .

Ja sam osobiscie bardzo lubie ten film i troche szkoda ze sie konczy ! :(. Bd musial obejrzec jeszcze 1 czesc bo zbytnio nie pamietam co sie dzialo ; P.

Jak macie w planach isc do kina na ost czesc? Warto bd wydac te kilkanascie zl? :P I jakie jest wasze zdanie na temat tego filmu ?

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Legenda
Opublikowano

Film może będzie fajny, ale jakoś nigdy ten film mnie nie ciągnął.

 

PS. Policzcie sobie ile razy ten gość bez nosa krzyczał.

Weteran
Opublikowano

Kazdy zachwala ksiazke ; P Szkoda tylko ze mi sie nie chce czytac ;p

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Pierwszy HP na dwie części. Jednak moi rodzice nie wychowują mnie na sataniste, wiec nie czytam/oglądam Harrego :).

 

A tak serio, to się jutro wybieram wraz z kolegami - są nawet na forum :).

 

Jak byłem z tatą na part 1, to pod koniec było "koniec części pierwszej". Mój tato "Synek, czekaj, zaraz druga częśc będzie" :D.

 

Zgon.

Opublikowano

Ludzie ludzie , moim zdaniem za dużo poprzekręcali. Film nigdy nie dorówna książce. No może są 2 części , które były robione na podst. książki. Są nimi : Kamień Filozoficzny i Komnata Tajemnic :). Reżyser Columbus jest świetnym reżyserem, który stara się oddać klimat książki w swoich filmach.

 

 

Ten reżyser obecny jest od 5 czy 4 części i ciągle przekręca książkę :/. Zmienia jej fragmenty o 360 stopni .. Ta śmierć Dumbledora całkowicie inaczej oddana niż była opisana w książce :/. To samo widzę jest z 7 częścią wiele faktów poprzekręcali ... Ta ostatnia walka z Voldemortem ... wszystko robią kurwa pod efekty zapominając o fabule książkowej... Ważne , że jest wiecej efektów i masa ludu przyjdzie by je obejrzeć.

jqeuR.png

Opublikowano

a ja to Harrego lubię ;p wszystkie częsci widziałem , ale nie czytałem .. bo ?? nie lubię czytac :D

 

@top na 1 części byłem i na drugiej będę ;)

TW9yZWxvdnlfX19ldXdfX18zNDVfX19OVUxMX19fNF9fXzEwMF9fX1dITy5wbmdfX181X19fMV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

Oczywiście że uwielbiam :) ale na żadnej części nie byłem w kinie ... all oglądałem w tv albo na z neta scia*****

a ile będzie kosztował bilet ?? tak mniej więcej

18844803398894676693.png

 

08851627256070316470.jpg

 

 

Osama - chłopczyku nikt cie nie lubi

:) jestem dziec**** który ma ort jak dziecko z 3 podst . Maksymalnie masz 13 lat .

Opublikowano

No zdecydowanie ta część będzie ciekawsza, będzie więcej akcji, kto czytał książkę ten wie. Na pewno obejrzę, bo Deathly Hallows to według mnie jedna z lepszych części serii. I premiera w Polsce dzień po moich urodzinach :D

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Ja na pewno pójdę ale niestety trochę później bo 15 lipca bd nad morzem.

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Opublikowano

@ iRokushou

 

Kolejny co leci na efekty a nie zgodnosc filmu z książką ... Wypasione części filmów o HP to były : Kamień Filozoficzny i Komnata Tajemnic. W tych dwóch częściach zadbano o staranne odwzorowanie książki. Tutaj czarodzieje i uczniowie mieli te szaty tak jak w książce było opisane. Były też świetnie odwzorowane momenty z książki :). Najlepsza to była pierwsza część : Kamień Filozoficzny.

 

Potem w kolejnych częściach o dziwo nie pamiętali tak dobrze o szatach :) . Tytułowa trójka przyjaciół nosiła normalne ciuchy jak mugole w Hogwarcie...

 

Chris Columbus był najlepszy jeśli chodzi o tworzenie filmów o HP.

 

Ten obecny pcha się na efekty , efekty i przękręcanie fabuły z książki o 360 stopni ... byleby ciemne masy kupiły ten film dla EFEKTÓW i WIDOWISKOWYCH AKCJI :/ . Już wolę sobie książkę poczytać niż ogladać kolejny zmyślony i przekręcony film wypchany efektami...

 

Mówisz: " kto czytał książkę ten wie " - a nie zauważyłeś już w samym trailerze tych poprzekręcanych elementów z książki ? Moim zdaniem nie czytałeś tej książki .

 

@ RASTAPRL

 

Ceny biletów są różne od 13zł - 20zł.

jqeuR.png

Opublikowano
I premiera w Polsce dzień po moich urodzinach

haha , mam tego samego dnia co ty :)

 

- to wiecie ile mniej więcej bilet kosztuje ??

18844803398894676693.png

 

08851627256070316470.jpg

 

 

Osama - chłopczyku nikt cie nie lubi

:) jestem dziec**** który ma ort jak dziecko z 3 podst . Maksymalnie masz 13 lat .

Weteran
Opublikowano

F5

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

całe szczęście że się już kończy

Powoli, od początku - boga nie ma,

nikt go nigdy nie widział co, masowa schizofrenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...