Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanko + Ankieta] Jaki macie telefon, jaki chcielibyście mieć?


Jaki chciałbyś mieć telefon?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki chcia?by? mie? telefon?

    • Apple
      2
    • Samsung
      6
    • Sony Ericson
      0
    • Nokia
      0
    • HTC
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka, możecie napisać tutaj jaki macie telefon. Możecie tez wkleić jakieś zdjęcie. W ankiecie odpowiadajcie jakiej marki chcielibyście mieć telefon.

 

Mój telefon:

Marka: Apple

Model: iPhone 3G

Pamięć: 8GB

Aparat: 2MPx

 

iphone3g4.jpg

 

 

Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam :)

 

JEEEZU!!!!!!!! 3 RAZY TEMAT!!!!!!! PRZEPRASZAM!!!! NIE WIEM JAK TO SIĘ STAŁO!!! PROSZĘ O USUNIĘCIE!!!!

Edytowane przez mulder132

exy2.jpg

Opublikowano

Mam

Galaxy-S_GT-I9000_3.jpg

Samsung Galaxy S

 

Android 2.3(najnowszy dla telefonów)

Procesor 1 ghz

Bardzo wydajny procesor graficzny

512 mb ramu

Wirtualne qwerty

Aparat 5 mpx

Nagrywanie wideo HD 720p

Ekran 4" SUPER AMOLED 800x480

Bateria 1500 mah

Wi-Fi, BT itd

 

 

Chcę mieć czyli będę miał

Samsung Galaxy S 2 Najlepszy smartphone na ziemi

samsung_galaxy_s_ii_official_11.jpg

Android 2.3

Dwurdzeniowy procesor 1.2ghz

Bardzo wydajny czterordzeniowy procesor graficzny

1 024 mb ramu

Wirtualne qwerty

Aparat 8mpx z led flash

Nagrywanie wideo Full HD 1080p

Ekran 4,27" SUPER AMOLED PLUS 800x480

Bateria 1650 mah

Wi-Fi a/b/g/n

Bluetooth 3.0 + HS

USB On-the-go

RAsfepN.png
Opublikowano (edytowane)

A ja mam o taki telefon, bo mi się zniszczył dotykowy :

 

motorola-v547_001.jpeg

 

 

A chiałbym mieć Samsung Galaxy S 2 ale to marzenia -.-

Edytowane przez SnaleniK

userh.png

 

 

25860740.png

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...