Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dostałem Jakiegoś Bana ? Warna ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pisałem już do wszystkich Adminów ... / do Lorda Makina

 

i nic .. wciąż nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie

 

 

 

CO mi się dzieje z postami ?

czemu widać tylko avatar / rangę ?

 

czemu jak próbuję napisać posta poprzez "szybka odpowiedz" to wchodzi mi do mojego profilu ?

 

co jest grane ?

 

już nie wiem gdzie to napisać ... bo admini albo nie maja czasu / albo nie czytają wiadomości bo mają ich zbyt wiele / albo specjalnie mi nie odpisują :/

Opublikowano

oKi dzięki Makin

 

 

@Up o.O czyli przez to , że dostałem WolfenStein Private takie coś się stało ?

czy to możliwe ;( ?

 

@Up więc to chyba nie pomoże :/ ...

ale czy siak czy mak WolfenStein Private mi nie działa + mam buga

więc może jednak ?

 

@Down thx .. :P

Ale Nie mam Pro Usera :P

 

czyli po prostu ktoś mi "źle dał WolfenStein Private" i to wszystko przez to ! ?

 

... :(

 

 

@Down edit : sry ziomal ale wciąż nie mogę wejść do WolfenStein Private ... więc nie działa

 

 

@Down ale masakra .. ta grupa ma teraz Buga :/

 

 

" Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Napotkane błędy:

 

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

"

 

 

 

dalej nie jestem w Private :/ nie mam tam wstępu ...

Opublikowano

Zmieniłem Ci główną grupę na members, ale masz nadal prawa z Wolfenstein Private.

 

Nie tyle co Ci źle dał, tylko coś z tą grupą jest zjebane.

 

__

Najlepsze jest to, że w ogólnym spisie grup, nie ma grupy Wolfenstein Private...

__

Teraz powinno śmigać. ;)

Emerytura

 

Może kiedyś...

Opublikowano

Odświeżam i dodam , że wciąż nie mogę wejść do tamtego działu .. :/

 

coś jest z nim i z moim ACC nie tak :/

 

ale namieszane :P :D

 

 

 

 

@Offtop : pojechałem z kolegami z Dusznik zdroju do Wałbrzycha na rowerach :D jechaliśmy przez czechy i troszkę zbłądziliśmy więc wyszło nam 80 km :P

kto mnie przebije ? ? " tum tum tum -- jechałem na Bm-xie :D " !

 

 

@mike_2009 : ja cie przebije ;) 116 km ;]

 

 

na Bm-ixie ? ;>

Opublikowano

Ja też mam problem z acc.Ludzie dają mi różne oceny gwiazdek a zawsze mam 3* xD.

Ale tera coś gorszego,często jak wchodzę na mpc nie ładuje mi się strona do końca tzn trochę grafy i na tym poprzestaje i nic się zrobić nie da bo dalej żadnych linków nie czyta związanych z mpc,prawie ciągle muszę na proxy lecieć aby działało.Ma ktoś pomysł :)?

Opublikowano
Odświeżam i dodam , że wciąż nie mogę wejść do tamtego działu .. :/

 

coś jest z nim i z moim ACC nie tak :/

 

ale namieszane

 

 

 

 

@Offtop : pojechałem z kolegami z Dusznik zdroju do Wałbrzycha na rowerach jechaliśmy przez czechy i troszkę zbłądziliśmy więc wyszło nam 80 km

kto mnie przebije ? ? " tum tum tum -- jechałem na Bm-xie " !

 

 

@mike_2009 : ja cie przebije 116 km ;]

 

 

na Bm-ixie ? ;>

Wpadajcie do Kłodzka xD.

Opublikowano

my nic nie poradzimy jedynie grupa adminów może coś poradzić my przeciętni nic nie możemy

1321383239-U30311.png

 

Powróciłem jak feniks by Zniszczyć To co było

i sprawić iż wszystko powstanie z popiołu

Opublikowano

Crasher a ty z kłodzka jesteś ? :D

ja myślę czy iść tam na Infe - Technikum

czy do Polanicy -RST - Gastro

A ogólnie to 12 lat we Wrocku mieszkałem :D

 

@Monras więc po co ten spam ? to jest topic dla adminów bo na PW nie odpisują ..

 

@ Up nie , nie jest naprawione ... to , że piszę mi "WolfenStein Private" to nic bo dalej nie mam tam wstępu :/ ...

 

i czekam aż Ziomal coś wykombinuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...