Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Jakie są wasze ulubione gry ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Temat powstał bo nie wiem w co se pograć i chce znać waszą opinię jakie są najfajniejsze gry w jakie graliście. Chodzi mi tylko o gry na PC (nie chce też żadnych przez neta).

Możecie wstawiać gry zarówno najnowsze jak i starsze.

Grałem już (z fajniejszych gier) w: star wars jedi academy II oraz III , władca pierścieni III, Tony hawk underground II, Settlers III,V,VI , NFS Carbon,Underground II,Most Wanted, GTA San Andreas, Vice city.

Edytowane przez milosz
Opublikowano

ja preferuje starsze gry np:

 

GTA - każda część była fajna

Postal 1 i 2

Pro Evolution Soccer 2010

Sacred Underworld

NFS Underground 2

 

do tych tytułów z chęcią wracam :)

 

Pozdrawiam i życzę miłego grania

Opublikowano

Nfs grałem all części GTA też, postala nie lubie to zdeka chora gra... co kto lubi soccera grałem fife tez sacred underworld troszke za staro wygląda ale dzięki za chęci macie po plusie.

Prosze o dalsze propozycje pomyślcie sobie - pomożecie człowiekowi i bedziecie lepszymi ludźmi :D

Opublikowano

MineCraft-Single Player

 

GTA-San Andreas

 

Counter-Strike 1.6

Opublikowano

NFS Porshe, Underground 2. Most Wanted, Carbon [z powodu mojego sprzętu już w nowsze części nie mogę]

FIFA seria

Medal of Honor Allied Assault

GTA SA

NBA live 08

NBA 2k11

Opublikowano

NFS Porshe, Underground 2. Most Wanted, Carbon [z powodu mojego sprzętu już w nowsze części nie mogę]

FIFA seria

Medal of Honor Allied Assault

GTA SA

NBA live 08

NBA 2k11

Opublikowano (edytowane)

Grand theft auto - każda część posiada ciekawą fabułę.Można przy niej spędzić nawet kilka lat! :D

Crisis 2 - Ciekawa gierka, polecam!

Assasin's Creed 2 i Brotherhod i Revelations - Kozackie gry :]

Fifa - 06,07,08,09,10,11 i wkrótce 12 - Tylko w te części jeszcze warto pograć :]

Medal of honor - wszystkie części

Call Of Duty - wszystkie części

Need For Speed - Wszystkie części

F.E.A.R 2 - Polecam!

Deus Ex - Human revolution

 

 

POLECĘ CI GRY W KTÓRE NIE GRAŁEM SZCZERZE MÓWIĄC ALE INNI GRALI :D

 

BattleField 3,Wiedźmin 2 Zabójcy królów,Turok,Batman Arkham Asylum,Harry Potter i insygnia śmierci,Hunted : Kuźnia Demona,Just Cause 2,Infernal,Max Payne,Killing Floor,Terminator - Ocalenie,Wszystkie części Splinter Cella,Rainbow six - vegas,Tomb raider underworld,True crime - wszystkie części,FlatOut - Apokalipsa,

 

I to już chyba wszystko co mógłbym ci polecić :D

 

 

 

 

 

I Jeszcze władca pierścieni Bitwa o śródziemie 1,Area 51

Edytowane przez Vasted

Pomogłem? Daj minus!

 

ilovempc.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...