Skocz do zawartości

Crack no Cd do lod 1.13c

Polecane posty

Jak w temacie . Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi pomógł . Btw obszukałem gamecopyworld.com etc i nie mogłem znaleźć tego badziewia ;<

godnew.jpg

Pani Kasia

Nie szukaj tylko na 1 stronie. Mi się wydaje, że od wersji 1.12 nie trzeba płyty, no ale cóż. Google nie boli, https://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&source=hp&q=crack+do+diablo+2+1.13c&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=e4a22261b8526bb6&biw=1280&bih=909 masz nawet Ci pomoge wyszukac..

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Nie szukaj tylko na 1 stronie. Mi się wydaje, że od wersji 1.12 nie trzeba płyty, no ale cóż. Google nie boli, https://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&source=hp&q=crack+do+diablo+2+1.13c&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=e4a22261b8526bb6&biw=1280&bih=909 masz nawet Ci pomoge wyszukac..

Jeżeli bedziesz taki cwany to jeszcze ŚCIĄGNIJ :> wszystkie te linki są u mnie na fioletowo bo sprawdziłem 6 stron W GOOGLE . Jeżęli wydaje ci się że zabłysłeś tym wszystkim to powiem ci niestety nie :<

godnew.jpg

Pani Kasia

Od patcha 1.12 nie potrzeba płyty....

Szukaj pliku o nazwie "game" w folderze z grą.

Pozdrawiam

24764889.png

Zamknęli mi serwery do Fify 10...

Dzikimati1972.png

bitwalineage2ryspz4.png

w najnowszym patchu po skopiowaniu brakujacych plikow mpq z plyty do folderu z gra uruchomi ci sie bez plyty. loadery itp nie pozwalaja na wlaczenie plugy

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...