Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się swoim wyposażeniem!


jake345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym wam przedstawić moją sądzę , że nie tylko przeze mnie używana jest to

 

 

 

Galil + Tłumik + Kamuflaż (nevada)

Pyton + Podwójny

Zwykły granat

Granat ogłuszający

Flara taktyczna (raczej nie uzywam)

Atut I Wojak PRO

Atut II Pewne ręka PRO

Atut III Maratończyk (Robie na pro na zdobyciu flagi 2+ na mecz idzie)

 

 

Jak gram? Idę na front tam gdzie najwięcej leży (martwych)

 

Im szybciej biegasz tym masz większą pewność , że w ciebie nie trafią i najważniejsze przybliżajcie!!!To nie CA gdzie strzela sie na oślep

 

Prosze o wrzucanie tu swojich klas~!!!!~

tu schemat

 

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano (edytowane)

chujowa.,

L9a1

Python

Waga Lekka v_zoom

Pewna ręka

Maratończyk

 

Tomahawk

ogłuszający

Claymore

 

(Sory, dopiero potem spojrzałem na schemat)

Edytowane przez Gucio0

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Ak47 +Kolimator+Czerwony Kamuflaż

Python+Ładownica

Sentex

Dymny

Wyposażenie

Atut I Maratończyk PRO

Atut II Pewna Ręka PRO

Atut III ojojoj tu nie pamiętam ^^ i chyba kolejność preków spierniczyłem xD

 

styl gry: Kampienie <3 czasem szturm xD

 

@Temat może zostać ale jak zauważę najmniejszy spam to zamykam.

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Ak47 powıekszony magazynek

nıe pamıetam chyba python ladownıca albo b knıfe

tomahawk

cuncussıon

c4 (lubıe)

padlınozerca pro

zwınne pro

maratonczyk pro

 

styl gry: rush na kampy wroga

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Snajper HC

Broń Główna - wa 2000+tlumik

Broń dodatkowa - Makarow+ dwie bronie

Granat - semtex

Granat dodatkowy - ogłuszający

Wyposażenie - claymore

Atut I - duch

Atut II - zwinne ręce

Atut III - ninja/maraton

 

styl gry: Latanie z kampy na kampe (nie potrafie kampić) czyli stoje, strzelam, biegne, staje, strzelam itd.

 

Snajper

 

Broń Główna - L96A1 powiekszone magazynki

Broń dodatkowa - Python + dwie bronie

Granat - tomahawk

Granat dodatkowy - ogłuszający

Wyposażenie - claymore

Atut I - duch

Atut II - doświadczony

Atut III - haker/maraton

 

Szturm

 

Broń Główna - ten ostatni LKM z 30 nabojami i kolimator

Broń dodatkowa: makarow akimbo

Granat - semtex

Granat dodatkowy - ogłuszający

Wyposażenie - claymore

Atut I - wojak/waga lekka (lubie spamić 10 samochodzików na runde :D)

Atut II - zwinne łapki

Atut III - haker/maraton

 

Uniwersalna

 

Broń Główna +AK47/famas + Kolimator z zielonym trójkropkiem :D

Broń dodatkowa - balistic knife

Granat - semtex

Granat dodatkowy - ogłuszający

Wyposażenie - claymore

Atut I - wojak/waga lekka

Atut II - ZAWSZE zwinne łapki, kocham tego perka, szczegóły w stylu gry.

Atut III - haker/ninja

 

Styl: Bieganie>do środka bitwy> zajać pozycje bezpiczną> NAWALAAAAAAAĆ> po każdym killu obowiązkowo przeładować :D>biegać>pozycja>nawalać>ITD

DAJ

delete.png

Opublikowano (edytowane)

aug+kolimator+dual mag

makarov+podwójny

claymore

granat zwykły

granat dymny

Atuty:

 

Wojak/Duch

Watazka

Maska taktyczna( czy jakos tak )

 

Styl gry: kamp/walenie z daleka/kamikadze

 

 

 

Napisałem to od ręki bo gdy napisałem ładnie to klikłem przycisk Cofnij na myszce ( tak, mam taki przycisk )

Edytowane przez aro9981
Opublikowano (edytowane)

Mac+uchwyt bądź szybkostrzelność

Batalistyk

 

Tomahowk

Flashe

Claymor

 

Atuty:

Waga lekka Pro

Zwinne ręce Pro

Maraton Pro

 

Z tym eq mam staty minimum 11:3 bez żadnych cheatów.

Edytowane przez Apsell
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...