Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BUG] Broń na rok? U niektórych to możliwe xd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc mój kolega odkrył buga. Dzięki niemu można mieć wszystkie bronie na ile się chce. Proszę za bardzo nie krytykować xD

 

1.Wbijamy na Warrocka.

2.Jeśli nie mamy żadnej broni z itemshopu to kupujemy coś. (UWAGA! Kup to czego będziesz używał bo bug może nie zadziałać)

3.Wyłączamy Warrocka i ponownie go odpalamy.

4.Podczas paska ładowania (ten niebieski na dole) wychodzimy do windowsa i wchodzimy w zegar.

5.Przestawiamy datę równo o rok.

6.Gdy załaduje się Warrock logujemy się i wbijamy do itemshopu.

7.Wcześniej zakupioną broń powinniśmy mieć na 365 dni!!!

 

UWAGA!!! Bug nie u wszystkich działa! Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za nic. Mój kolega tym sposobem zdobył M4A1 na rok !

Prawdopodobnie to działa także na premium.

 

Proszę o +

 

Jeśli masz zamiar kupić coś z itemshopu to sprawdź tego buga. Może rzeczywiście będziesz miał broń na rok xD

Pozdro xD

Tylko pamiętajcie że bug nie działa u wszystkich !!!!!

iluminarix_8_1.png

 

ZBIERAM - !!!

 

Kto może zrobić mi fajną sygne niech mi napisze na PW pls xD

Opublikowano (edytowane)

To jest tylko wizualne. Twoja data w komputerze nie ma nic wspólnego z tym na ile masz naprawde bron.

 

@DOWN Jest to niemożliwe, więc nie potrafie Ci tego wytłumaczyć :)

Edytowane przez SkrenCior

Sh00t4you_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

Możliwe ale jak wytłumaczysz fakt że mojemu koledze kilka dni temu m4a1 zostało na 21 h a ma do dziś ???

iluminarix_8_1.png

 

ZBIERAM - !!!

 

Kto może zrobić mi fajną sygne niech mi napisze na PW pls xD

Opublikowano

Żaden bug i nie pieprz. To nie działa, tylko by pokozaczyć przed kolegami. To Tylko wizual i tyle. Po za tym było parenaście razy..

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...