Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warhammer 40,000: Dawn Of War Ii Pójdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar kupić Warhammer 40,000: Dawn of War II i na internecie patrzyłem wymagania :

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 5.5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1

 

Wszystkie wymagania spełniam oprócz 2 GB RAM bo mam 1GB RAM i tu moje pytanie czy na 1GB RAM mi ta gra pójdzie ?? czy może coś źle napisali w internecie bo nie chce mi się zbyt wierzyć że to aż 2 GB RAM potrzebuje.

 

 

Z góry dziękuje.

 

Opublikowano

minimalne wymagania to właśnie 1 GB ale XP. bo jak masz viste to minimum 1,5GB więc nikłe szanse że ci pójdzie .....dlatego nie ryzykuj, wydasz kasę i nie pograsz.... radzę ci pobrać grę. jak chcesz to dam ci torenta lub download prosto z neta. pisz na pw w razie czego. pozdro

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Dobra kupiłem. Mam problem po instalacji i wszystkim chcę zagrać i jak klikam kampania czy multi każe mi się zalogować. Konto zrobiłem w Games for Windows - LIVE i mi jak wpisuje passy wyskakuje "Połączenie z usługą LIVE nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć do regionu, który nie jest obsługiwany przez usługę LIVE." trochę dziwne że też w kampanie nie mogę pograć skoro ona nie wymaga połączenia z internetem ktoś wie co zrobić aby móc się zalogować i grać na multi i kampanie?

 

Z góry dziękuje.

Opublikowano

Musisz sie zarejstrowac na windows live, ale przy rejestracji wybrac np. England, a nie poland :P

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

No dobra próbuje zrobić 2 raz konto ale na tej stronie od razu mam wypełnione data urodzenia, Country/region i mam wybrać jedynie obrazek i nick nawet nie ma gdzie wpisać hasła itp a gdy wcisnę accept wyskakuje Sorry, this page is unavailable. Nie czaje już tego :/

  • 2 lata później...
Opublikowano

jak ci pisze:sorry this page is unavailable czyli ze strona jest niedostępna

 

mam pytanie czy mi pójdzie na laptop Dawn Of War 2 i dodatek Chaos rising bo chce sobie kupić mój system:Procesor ADM Athlon Dual-Core QL-64 2.10 Ghz Ram:2,00 GB system operacyjny VIsta i układ graficzny Gefoorce8200MG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...