Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić drzwi z piasku lub gravelu


Bastian103

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. W dzisiejszym poradniku zaprezentuję wam sposób zrobienia drzwi z piasku lub gravelu.

 

 

Wymagania:

 

Mod pistions.

 

 

Potrzebne składniki:

 

 

-1 Pistions

-Redstone

-2 dźwignie

-Kilof

-Łopata

-Piasek albo Gravel

 

Instrukcja:

 

1. Do zrobienia tych drzwi potrzebujesz tylko jednej kratki. Na początku zrób dziurę o wielkości jednej kratki:

 

06660100883154054946.png

 

2. Postaw tam Pistion.

 

3. Niszczymy jeden kamień tak jak na obrazku (Należy to zrobić z jednej i drugiej strony w tej samej lini)

 

59234157534435688377.png

 

4. W miejscu gdzie jest pistion po drugiej stronie wykopujemy dwie kratki:

 

68491320476998879054.png

 

5. Kładziemy redstone w ten sposób

 

70320727915067880824.png

 

6. W dwóch wykopanych wcześniej dziurach (punkt 3) stawiamy dźwignie

 

7. Na pistion kładziemy piasek lub gravel. (Najlepiej 2 lub 3 bloki w górę)

 

Gotowe!

 

Jak przechodzić przez te drzwi?

 

Wystarczy, że klikniesz na dźwignię 2 razy, a potem szybko musisz przejść przez korytarz. :)

Edytowane przez Bastian103
Opublikowano

No naprawdę super.

 

tak jak up@ Mógł byś zrobić mini-video.

 

Wszystko cacy, przyda się na 100% (:

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Dzięki. Może kiedyś zrobię, bo ostatnio mam mało czasu. Nie dawno wgrałem sobie moda Pistions i próbuję wymyślić więcej poradników :D

 

Po za tym mam też życie prywatne ;)

Opublikowano

Całkiem dobry pomysł, ale z tego widziałem na razie na mpc jest mało poradników z modem pistions. Może w przyszłości zrealizuję ten pomysł ;)

  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...