Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] BrakNazwy > Szukamy Ekipy!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cze ;)

 

Szukam pomocy przy robieniu mapy oraz Kogos na stanowisko admina ;)

 

Chcialbym rozbudowac wszystko zanim otworze serwer ;)

 

Admin musi miec minimum 15 lat oraz musi byc ogarniety.

Znajomosc puginow + dawanie cuba ;)

Butonn.png
Opublikowano

Jesli serwer bedzie 24/7 i dedyk to ja moge pomoc w budowaniu oraz moglbym kandydowac na admina jestem ogarniety wiekszosc pluginow znam ale adminem nigdy nie bylem, ale za to szybko sie ucze.

Arcymistrz
Opublikowano (edytowane)

Ja mógłbym spróbować nie znam pluginów ale mogę się nauczyć znam wiekszośc ID itemów i umiem dawać cuba

Znam się na Mcedit

Edytowane przez Why
Opublikowano (edytowane)

Siemka!

Znam się na pluginach,byłem adminem na dedyku.

Na Cubie to Adminom pomagałem ;)

Jednak mam minus ;/ Mam 14 lat.

 

P.S

Jestem ogarnięty :D

Edytowane przez Zielonek09
Opublikowano

Imię: Wojtuś ^^ (ps. Wazelina, nick WZL)

Wiek: 16

Krótko o sobie: Krótko to ja nie umiem. Ludzie mówią, ze mam niezłe poczucie humoru, podobno jestem inteligentny, umiem używać poprawnej polszczyzny, ogarniam (trochę) komendy, może i nie mam talentu plastycznego, ale za to niezłe pomysły... PS. J. Angielski całkiem nieźle.

Doświadczenie: Ok. 2 miesięcy grania w MC, obejrzałem Let`s playe: -JJayJoker`a i CTSG. Na multi gram od niedawna, grałem na ok. 3 serwach. Ogarniam update, znam parę trików.

Chciałbym zająć miejsce w ekipie jako: budowniczy/zast. admina

 

Ja sobie pozwoliłem skopiować z innego tematu...

Opublikowano

Witam,

Zgłaszam sie do pomocy:) Dane:

Wiek: 17 lat

Gram w MC jakies 6 miesiecy komendy pluginy cuboidy moznaby powiedziec ze opanowane do perfekcji :) wordedit i worldguard nie maja dla mnie tajemnic :P Mozna sie ze mna dobrze dogadac lubie pomagac wiec zglaszam sie na to stanowisko :)

Kontakt: gg 3110758

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...