Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebujesz pomocy z Terraria? Zapytaj doświadczonego gracza!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hmm..

Zadam Ci dość trudne pytanie, ale sam nie mam na nie odpowiedzi.

Co zawsze generuje 'Generator Map' w Terrarii? Chodzi tutaj o krainy etc.

 

@aro9981

Odpowiedzialem już.

Edytowane przez Patryk S.
Opublikowano

Wiecie moze jak wydobyc lepsze surowce od Zlota ? Bo mam zloty kilof itp ... ale nie wiem gdzie te surowce wydobywac zeby lepsze itemki zrobic :P Pomoze ktos?:P I najlepiej niech da mi screena z tym surowcem ;d z gory dzieki

08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif08aborygen.gif
Opublikowano

Dobra, mam kilka pytań, bo jestem początkowym graczem(użyłem opcji szukaj i nie znalazłem) :)

1.Jak znaleść dungeona(gdzie jest ten Old Man, czy jakoś tak)?

2.Skąd wiedzieć, że jest Bloodmoon?

 

 

 

Jak będę miał więcej pytań napiszę ;]

34i5tub.png
Opublikowano

@krashu:

A więc tak

1: Poprostu idziesz w lewo caly czas jak znajdziesz takie duze zejscie do wody to idz w prawo możliwe że znajdziesz:) a jak nie to wygeneruj nową mape i tak do skutku:p

2: Pisze ci w lewym dolnym rogu przez np 5 sek BLoodmon costam wtedy jest bloodmon,(dodatkowa rada daj przed drzwiami jak jest bloodmon dirta lub cos zeby sie drzwi otworzyc niedalo:)

 

 

licze na +

Opublikowano

Wiecie moze jak wydobyc lepsze surowce od Zlota ? Bo mam zloty kilof itp ... ale nie wiem gdzie te surowce wydobywac zeby lepsze itemki zrobic :P Pomoze ktos?:P I najlepiej niech da mi screena z tym surowcem ;d z gory dzieki

 

Akurat ss nie mam ale mozna robic z demonite ore a demonite ore dropi z bossa takiego jak te oko i ten gigantyczny waz z niego dropi tez takie cos co pozwala dzieki temu zrobic kilof z demonite wiec rozwalaj bossy ;P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...