Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak nagrywać Combat Arms za pomocą CamStudio


Idefis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1362308186-U485574.png



W tym poradniku pokarze wam w jaki łatwy sposób wolno nagrać film z CombatArms.

1- Pobieranie



2- Instalowanie

CamStudio:Tworzymy byle gdzie folder o imieniu CamStudio i wypakujemy cala zawartość Winrara do tego folderu Windows Movie Maker: Instalujemy w byle jakim floderze.



3- Jaka ikonka jest do uruchamiania CamStudio?

Ikonka ma na imię Recorder i wygląda tak: 10967439.jpg



4- Konfiguracja

1- Naciskamy na Options -> Video options -> Quality 67

89062032.jpg



4- Hot Keys

Czyli włączanie, wyłączanie, pauza i stop za pomocą klawisza/klawiszy.

Options -> Keyboard Shortcus

21874616.jpg



5- Przetłumaczenie najważniejszych Hot Keys

94442107.jpg

Te które nie sa przetłumaczone dajcie im takie klawisze które nie używacie w CA



6- Przerobić film z CamStudio na HD

 



7- Możecie dać Lubie to biggrin.gif

Jeśli Tut był sory za spam i proszę o usuniecie tematu.

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

No Tut nawet nie zły, ale w sumie nie za wiele ma to do CA. Tak samo mógłbyś opublikować ten poradnik w Warrocku, czy w jakiejkolwiek innej grze...

 

No nie wiem może się komuś przyda, ale za pracę + masz

p4xypnxhyuzdgkoq6evu.png

 

by

Daxer92/GalactiX - świetne :p

Opublikowano

@ _Quatro_

przeszkadza Ci ?

wykurwiaj.

 

 

@topic.

wiem że się powtarzam ale nie każdy OS ma Windows Movie Maker...

powinieneś to uwzględnić i dodać opcje alternatywne.

Opublikowano

Jeśli wam coś tnie to próbujcie zmniejszać lub zwiększać klatki na sekundę

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

CamStudio jest trochę słabym programem do nagrywania, lepszym dla słabszych komputerów. Jednakże polecam wypróbowanie alternatywy BandiCam.

ipo8ba.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...