Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak pisać zmienioną czcionką w Metin2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym pokazać Wam jak w Metinie pisać zmienioną czcionką , na CZACIE jak i w nazwie SKLEPU , co znacznie przyciąga uwagę graczy.

 

 

1.Wersja z Czatem.

 

Otwieramy czat i wpisujemy "@0950" lub "@0949" po czym naciskamy SPACJE i dalej wpisujemy Swój tekst.

 

2.Wersja ze Sklepem.

Otwieramy magazyn (tobołem , dla nieogarniętych) i w nazwie sklepu na początku wpisujemy "@0950" lub "@0949" po czym naciskamy SPACJE i wpisujemy dalej Swój tekst.

 

________________________________________________________________________________

________________________________________________________

Zmienioną czcionką można też pisać na szepcie!

 

Pomogłem? Daj +!

2uicg9l.gif

1307894872-U357019.png

Opublikowano

Dzięki, przyda się jak będę coś sprzedawał.

To są tylko dwie czcionki?

Chyba tak;) Nie wiem. Popróbuj :) Ja juz w Metka dawno nie gram więc;)

2uicg9l.gif

1307894872-U357019.png

Opublikowano

Hyym to nie działa raczej na PL'u znam lepszy sposób ale tylko metin2 2010SF więc :

 

1.Pobieramy najnowszego moda

2.Wbijamy na serwa np Imetin.pl

3.Piszemy np na wołaj [kolor po angielsku] tekst przykłady :

sell [gold] [Kotlet śmierci+9] polecam bo można pobrechać z idiotów ;DD

 

Nie wiem czy na tobole działa ale sprawdzę.

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Hyym to nie działa raczej na PL'u znam lepszy sposób ale tylko metin2 2010SF więc :

 

1.Pobieramy najnowszego moda

2.Wbijamy na serwa np Imetin.pl

3.Piszemy np na wołaj [kolor po angielsku] tekst przykłady :

sell [gold] [Kotlet śmierci+9] polecam bo można pobrechać z idiotów ;DD

 

Nie wiem czy na tobole działa ale sprawdzę.

Koego... nie sprawdziłeś? Nie komentuj. No "raczej nie działa na Pl'i". A gdzie jest zrobiony ten filmik udowadniający? Na PL'u!

2uicg9l.gif

1307894872-U357019.png

Opublikowano

Także ponawiam prośbę o Screen Shota jeśli ktoś może zrobić. = )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...