Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Temat ogólny] dla wszystkich którzy chcą pokazać kaiki


_Quatro_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo !

 

Spodziewając się dużej ilości waszych filmów z tym co wygraliście z kaiki proszę Was aby wszystkie takie filmy ukazywały się w tym temacie, aby odciążyć trochę Omka...

 

Jeżeli nie masz filmu, a chcesz się również pochwalić swoim wynikiem napisz tu, ale proszę o nie spamowanie !!!

p4xypnxhyuzdgkoq6evu.png

 

by

Daxer92/GalactiX - świetne :p

Opublikowano

Boberku no nie jest źle, ale jednak zawsze każdy mysli że mogło być coś więcej...

 

Właśnie temt też może służyć do oceniania wygranej..

 

Moja ocena 6/10

p4xypnxhyuzdgkoq6evu.png

 

by

Daxer92/GalactiX - świetne :p

Opublikowano

wiesz . Myślałem ,że będzie lepiej . Ale się myliłem . No ,ale cóż .. Życie .. :rolleyes:

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Opublikowano

Wilczex moja ocena 10/10 Extra itemy!!!!! Miałeś farta :P

Tylko se speca dokup do tego m32

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Wilczex moja ocena 10/10 Extra itemy!!!!! Miałeś farta :P

Tylko se speca dokup do tego m32

może nie dziesięc ale 8,5 bym dał. W szczególności te renevale dobiły wszystko

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Wiem wiem mi też się podobają rzeczy ^^ dzięki za oceny ... a speca i tak musiałem kupić więc wyszło na jedno :) ciekawe kiedy kaliki będzie można kupić normalnie bo do świąt to za daleko :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Takie na szybko ^^

 

 

Tylko zazdrościć .

Niezłe szczęście .

 

Mnie to trafił sie napalm na 90 dni .

najlepsze jest to,że nie mam speca .

 

Filmik oceniam na 9

9368_gold.png

Opublikowano

Ja nie miałem zbytniego farta.

4 SR typu Dragunov na 1 dzień, 2x mercenary na 1 dzień, Viper na 7 dni, M32 Stun Grenade na 1 dzień, 2x Jakieś hełmy <_<

People call me Avi.

Friends call me Uncle Avi.

pwned3.jpg

Opublikowano

mi nawet nieźle sypło bo 30 dni super elite,30 dni boonie hat, 30 dni m32 IB(ten ognisty) i jakas bron na 30 dni AUG cos tam a reszta to wiadomo po 1 i 7 dni

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

fillmiku nie mam ale droplo :

 

spec scorpion 7d

hornety 30d

pp19mod camo 7d

triger stripe camo 7d

rocco 7d

dsr-1 tactical 90d

zmiana kolru nicku

jakis tam pistolet 7d

jakis helm 1-7d (nie pamietam)

 

 

I UWAGA UWAGA

 

15 WEAPON RENEWAL KIT ktore wakowalem w subsonica i mam lacznie 211 dni .. sory nawalony bylem jak otwieralem wiec nie mma filmiku ani nie pamietam na ile mi dropnelo z tych renewali

 

 

 

 

I LOVE NEXON !!!

Opublikowano

mi nawet nieźle sypło bo 30 dni super elite,30 dni boonie hat, 30 dni m32 IB(ten ognisty) i jakas bron na 30 dni AUG cos tam a reszta to wiadomo po 1 i 7 dni

 

No nieźle szczególnie za to m32 8,5/10

 

 

 

fillmiku nie mam ale droplo :

 

spec scorpion 7d

hornety 30d

pp19mod camo 7d

triger stripe camo 7d

rocco 7d

dsr-1 tactical 90d

zmiana kolru nicku

jakis tam pistolet 7d

jakis helm 1-7d (nie pamietam)

 

 

I UWAGA UWAGA

 

15 WEAPON RENEWAL KIT ktore wakowalem w subsonica i mam lacznie 211 dni .. sory nawalony bylem jak otwieralem wiec nie mma filmiku ani nie pamietam na ile mi dropnelo z tych renewali

 

I LOVE NEXON !!!

 

No tutaj hornety, dsr i oczywiście renevale to stawiam gdzieś 9,5/10

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Moze troche odbiegne od tematu ale mam pytanie.Czy z kazdej kaliki jak poleci renewal to jest ich 15 czy moze byc np tylko 1 i czy one znikna jak beda w inboxie...?

Opublikowano

Moze troche odbiegne od tematu ale mam pytanie.Czy z kazdej kaliki jak poleci renewal to jest ich 15 czy moze byc np tylko 1 i czy one znikna jak beda w inboxie...?

 

mi dorpną 1 więc tak może być a co do zniknięcia to nawet jak je aktywujesz to Ci nie znikną tak samo jak zmiana flagi

Devins.png

Opublikowano

Mi wyleciało:

 

SCAR-H 7d

M92FS Gold 1d

Codename Max 7d

Flecktarn Camo 1d

celownik 7d

R870 MCS MOD 7d

K5SD 1d

Optical Sight 1d

Codename Rocco 1d

MP5 RAS Centurion 1d

 

Słabo, liczyłem chociaż na 1 item na 30 dni, a tu wszystko na tydzień i 1 dzień <_<

Opublikowano

Ja dostałem w 2x Kalika Cases

Zadan na 7 dni

Hana na 1 dzień

Viper's P90TR na 7 dni :O

Anaconda Silver na 7 dni

Medkit na 1 dzien

Cowboy Hat na 7 dni

L96A1 Black - Magnum na 30 dni

 

DALEJ NIE PAMIĘTAM JUŻ :angry:

Opublikowano

Mi jak zawsze niefart towarzyszy...

 

I kalika :

 

ak 74m glod plated - 1 d

flamethower(miotcz ognia) - 7d

Hana - 1 d

jakas czerwona czapka szajska (20 % do staminy tylko) - 1d

spec. backpack license - 1d

 

II kailka :

 

rec 7 ranger - 1d

m93 hornet - 1d

deckland - 1d

anty flash goggles - 30 d

custom retlice type 3 - 1 d

 

a na noob charze wiem tylko ze speca na 30d scorpiona ale nie mam itemow do niego ;p

bez youtuba

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...