Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wlasnoreczny basen? niby po kosztach ale czy sie uda?:]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej;]

 

zbliżają się wakacje gorące dni i obijanie się po robocie:D

a więc myslalem sobie nad zrobieniem sobie basenu "do siedzenia" tzn nie tyle do plywania tylko do takiego odpoczynku;]

na ss zamiescilem jak bym chcial to zrobić lecz zrobione to w paint'cie gdyz robilem to na szybko. proszę sobie to według siebie wyobrazic;]

a więc doprowadzeniem i odprowaniedzeniem czystościa wody się nie martwić tylko chodzi mi o konstrukcje basenu;]

na ss zamieścilem. myslalem nad wbiciem 4< bądź więcej zalezy od dlugosci basenu> pali słupków dość grubych jako "szkielet"konstrukcji

następnie ułożyc z desek <dokladnie> postawe oraz po przykręcać scianki boczne np z desek także dokladnie.

wszystko oblożyć dokladnie cienkim steropianem i to wszystko oblozyc dosc grubą folia. czy takie cos moglo by sie utrzymac jak by bylo dobrze zrobione?

jak by komus sie nie chcialo czytac:

1.wbic slupki jako konstrucje

2. ulozyc podloge i scianki basenu np z desek

3. obic steropianem

4.obic wszystko grubą folią,

taki maly basenik do siedzenia nadawalo by się to ? tylko jak juz mowilem doprowadzeniem wody odprowadzeniem i czystoscia się nie martwić tylko czy ta konstrukcja nadawala by się na taki "basenik"? http://imageshack.us/photo/my-images/28/beztytuusvq.jpg/ i o to ss ;]

;]

Opublikowano

Tzn ty chcesz to wkopywać w ziemię, czy jakby na ziemi ?

Jeśli w ziemi, to weż jakiś pomocników, bo wykopać taki dół samemu, to można się zamęczyć.

Ogólnie by to się jakoś sprawdziło, tylko w foli nie może być żadnej dziury.

Opublikowano

wiem wiem. na ziemi jesli chodzi o to;] tylko zalezy od materiałow jaki duzy;] bo wiecie no teraz beda wakacje a moim zdaniem taki "basen" mozna po kosztach zrobić;] no wlasnie dlatego myslalem nad steropianem i folia by sie nie podziurawila;]

;]

Opublikowano

No Styropian zapewni ci ''ukojenie", i wolniej bedzie uciekac ciepło :D

 

będzie to tanie rozwiązanie ale w środku będziesz mieć ciemno ( nie bd widzieć swoich nóg ) xD

 

Moim zdaniem, będzie się to nadawać.

sygnanu.jpg

Opublikowano

tzn i tu ciekawe;] bo woda bedzie zimna w lecie:D chyba ze sie nagrzeje sama ale grzał jej specjalnie nie bede a co do ciemnosci trudno zadnych swiatelek nie bede montowal choc bylo by to dobre rozwiazanie. ale jak waszym zdaniem? nadaje sie to na takie cos?

;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...