Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś dla osób posiadających dużo warnów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

 

Wpadłem na pomysł, aby w kazdym dziale założyć Temat służący do: Obniżania warnów User'om a także do Czyszczenia forum.

Zadaniem usera byłoby: Zbieranie z danego działu/ subforum linków rozwiązanych, nie zamkniętych tematów, aby ułatwić prace moderatorom i mieć w między czasie z tego korzyści.

Myśle że moja propozycja będzie pozytywnie rozpatrzona, bo mi, jak i innym user'om z warn'ami przydałby się napewno mały rabacik w postaci 5/10 zdjętych %.

Pozdrawiam, 1ooPrOYT2

Apsik

Opublikowano

Ale po co to komu ?

Tylko był by spam i miał bym więcej do roboty...

Oczywiście nie tylko ja ...

 

Co do warnów wiele ludzi potrafi je odrobić pomagając innym oraz tworząc przydatne tutki .

 

 

ja jestem na Nie .

9368_gold.png

Opublikowano

Nie? Po co wgl łapac warny? Nie ogarniam, jak można miec 70 % "przez przypadek"

 

A w wielu działach np sp i CoD są tematy pt "czyszczenie działu", gdzie za linkowanie zdejmowane są warny.

 

Jest nabór mmt -5/10 %.

Opublikowano

Nawet jak by wystarczyło napisać zwykłe "przepraszam" aby dostać amnestię na wszystkie warny to i tak bym tego nie zrobił

s2c77Oa.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...