Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Let's Play] Kolejna dwójka zagrajmerów w mc...


Grzebcio950

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam wszystkich!

 

Chciałbym Wam przedstawić,dwóch nowych zagrajmerów (w MineCrafta) na polskim YouTubie!

Dopiero raczkujemy z naszą przygodą z Let's Pleyami w MC,ale jakoś leci.

 

Tutaj linki do odcinków:

 

Pierwszy odcinek.

 

Drugi odcinek.

 

Trzeci odcinek.

 

Czwarty odcinek.

 

(w skrócie)

*Staramy się nagrywać filmy z fabułą (o której mówimy w pierwszym odcinku)

*Przewidujemy że będą 2/3 serie po 10 odcinków (12/13 min każdy) a nazywać się będą:

(prosto i tradycyjnie) Minecraft: Mroczne Przygody.

*Inspirowało nas wielu zagrajmerów,np. dobrze Wam znany,JJayJocker,CTSG,itp.

*Używam oryginalną wersje gry (Grzebcio950)

*Używamy texture packa JJayJockera

*Intro do kanału będzie w najbliższym czasie.

 

Liczymy na liczne komentarze,w tym krytyki - co zmienić,co poprawić.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Grzebcio950

zbyt duża sygnatura

Opublikowano (edytowane)

Fabuła jest zbytnio niedopracowana.Ogólnie wszystko ładnie chodzi.Polecam.

 

@Down

 

Ciesze się że się staracie.

Edytowane przez miqziomq
Opublikowano

Wydaje mi się, że to trochę kopia tej nowej seri JJayJokera Przygody z Minecraft. Ten teleport, pojawienie się w nowym świecie, angielskie zwroty itp. kojarzy mi się to wszystko z JJay'em. Ale może z biegiem czasu będzie lepiej.

Opublikowano
*Używamy texture packa JJayJockera

Czyli JJay's Texture pack czy Doku bo ten texturpack na pewno nie został stwożony przez JJaya

I po 15 sec wyłączyłem na wstępie podskakujecie i sie tłuczecie pewnie połowa postąpiła jak ja.

Opublikowano

Fabuła lekko niedociągnięta. Popracujcie jeszcze trochę.

 

Ale reszta jest ok, mi się podoba.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...