Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wyszukać wartość danego skilla? na hidden jest 3job i mam skilla na 3job i chciałem zrobić cd ale nie znam value zapomniałem jak sie to szukalo.. za pomoc dam + uzywam rev 5.3

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nie wymadrzaj sie, z tego co wiem to ty nawet nie wiesz do czego sluzy ce, przedwszystkim jestes leecherem wiec nie pouczaj innych tylko samego siebie

34904.jpg
Opublikowano

odpal artmoney i szukaj jako text

wpisz doklanie nazwe skilla

 

on jest wykrywalny ale jak to dobrze zrobisz to w memory editor bedziesz mial wszystkie dane zanim cie z serwera wywali

Opublikowano (edytowane)

nie wymadrzaj sie, z tego co wiem to ty nawet nie wiesz do czego sluzy ce, przedwszystkim jestes leecherem wiec nie pouczaj innych tylko samego siebie

Kozaczku nie cwaniakuj.

Z tego co widze to huja wiesz , i nie pierdol mi tutaj z uce.

Leecherem hmm pewnie nie uczylem sie pisania , moze kiedys sie naucze.

Ale pajacu lepszy jestes ? sam jestes jebanym leecherem.

I frajerze chociarz nie jestem na tyle leniwy zeby sobie tutka nie znalezc do tego tak jak ty...

Tutaj zamiast wejsc na pewne niemieckie forum to juz pytanko http://www.mpcforum.pl/topic/358873-bhpick/page__p__2535072#entry2535072 .

A mi wyjezdzasz ze nie wiem co to uce , leniwy jestes zeby do faq wejsc to kolejny temacik http://www.mpcforum.pl/topic/310789-uce/page__p__2171385#entry2171385 .

I wez zamlicz .

Edytowane przez glogos

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

ta tyle ze to bylo pare miesiecy temu xD i nie niemieckie forum juz i nie sadz sie tak bo zylka peknie, po za tym nie mam po co tam wchodzic, tam jest tylko jeden wielki bajzel, 2 robi ddos,2 sql injection,2 wrzuci jakies bzdury i wyzywa innych, lepiej juz poswiecic z 50 zl na jakas dobra ksiazke i za 2 tygodnie to ty mozesz ich wyzywac od tych co oni ciebie

Edytowane przez kamienie
34904.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...