Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceńcie moją 1 stronke napisaną w notatniku


Cerrid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Prosiłbym was drodzy userzy MPC forum żebyście ocenili moją stronke www którą napisałem przez 2.5h w notatniku. Jestem początkujący, umiem wprawie cały język html lecz miejscami się myle. Jak wam ta stronka jak a 1 raz się podoba?

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

Proszę o szczere oceny i komentarze.

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

Nawet niezła nie jest źle,

a wręcz przeciwnie - jest dobrze!

Oby tak dalej stary,

to zgarniesz puchary.

 

Tło trochę słabe, użyj kompozytora do stron, kilka obrazków, gradient i napis i strona w 5 minut. =D Serio. Nie pamiętam nazwy, wygoogluj.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano
Tło trochę słabe, użyj kompozytora do stron, kilka obrazków, gradient i napis i strona w 5 minut. =D Serio. Nie pamiętam nazwy, wygoogluj.

 

 

No właśnie też szukałem po necie a w grafice jestem że tak powiem trochę zielony

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

Poprawiłem logo, zobaczcie teraz.

 

Ta reklama mnie wkurza ;/

 

 

Tło również zmieniłem

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

Wkomponuj tło, ustaw teraz wyśrodkowanie loga, wywal tą muzykę.

 

Niszowy hosting: 2ap.pl. Bez reklam, za 1,22 co 3 miesiące.

Innym razem.

Opublikowano

Ałc.. spróbuj to zrobić na tabelce.

 

Logo nie wysrodkowane.

 

poczytaj o tabelkach :D to jest na tabelce www.race.xaa.pl (taki adres bo mi domena padła ;p)

POWODZENIA :)

 

strona robiona przeze mnie jak cos..

Opublikowano

zych, wyjdź. Wszyscy wiedzą, że jesteś idiotą i nie umiesz robić stron.

 

//Top. Zrobić ci jakiś layout?

Innym razem.

Opublikowano

Troche poprawiłem, wywaliłem muzyke i troche ogarnołem to porozrzucane co było. Na dziś to tyle jutro będę reszte robił. Dziękuję za szczere opinie

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

Dla mnie stronka zajebista ,ale tło takie nudne jakieś i środek tego GTA jakoś mi nie pasuje , ale masz + sika bo ogólnie mi się podoba

Opublikowano

Treść itd strony zostnie zmieniona, jest to kwestia czasu. Narazie usunąłem chat itd pokażę stronke w nowej odsłonie w weekend jak się wyrobię. Dziękuję za uwagi i oceny.

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

Prawde mówiąc strona jest bardzo słaba jak na 2,5 godzinną pracę :) Naprawdę, gdy ja zaczynałem potrafiłem takie coś zrobić w parenaście minut No ale ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ĆWICZ. Polecam ci zakupić biblię(helion) html,xhtml i css(no i trochę js i d-htmlu) z którą sam zaczynałem i gorąco ją polecam.

Opublikowano
<!--

 

 

 

Design by Free CSS Templates

 

http://www.freecsstemplates.org

 

Released for free under a Creative Commons Attribution 2.5 License

 

 

 

Title : Replenish

 

Version : 1.0

 

Released : 20080920

 

Description: A two-column web design, best for your personal and business blogging.

 

 

 

-->

 

Bynajmniej dziwne, co do stronki, to skoro umiesz html, to strona ssie, jeśli kłamiesz, to na początek ujdzie... Ale za piękna i komunikatywna to ona nie jest.

Opublikowano

Stronke sie pisze w notatniku c++

 

Strona całkiem całkiem

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Fajnie,fajnie :) Daj jakieś info o GTA:SA, Zmien ten obrazek na troszke mniejszy ;) A tak to ogolnie fajna B)

witam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...