Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PROSZĘ POMOCY PLISS DAJE + I - JAK KTO CHCE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAM PROBLEM :( : Mam win VISTA no i jak zainstalowałem MineCraft i jak wciskam zaloguj to wyskakuje mi to PROSZĘ O POMOC CO MAM ZROBIĆ WYTŁUMACZCIE

DOKŁADNIE PROSZĘ WAS !!

 

Bad sterowniki karty graficznej!

-----------------------

 

Minecraft nie można uruchomić, ponieważ nie udało się znaleźć trybie przyspieszonym OpenGL.

Można to ustalić poprzez aktualizację sterowników karty graficznej.

 

 

 

--- BEGIN Zgłoś błąd 7fe0271 --------

Wygenerowane 11.04.11 18:54

 

Minecraft: Minecraft 1.4_01 Beta

OS: Windows Vista (x86) w wersji 6.0

Java: 1.6.0_23, Sun Microsystems Inc

VM: Java HotSpot ™ Client VM (tryb mieszany), Sun Microsystems Inc

LWJGL: 2.4.2

[nie udało się uzyskać właściwości systemu (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: format Pixel nie przyspieszonej

w org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat (Native Method)

w org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat (WindowsPeerInfo.java: 52)

w org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow (WindowsDisplay.java: 185)

w org.lwjgl.opengl.Display.createWindow (Display.java: 311)

w org.lwjgl.opengl.Display.create (Display.java: 856)

w org.lwjgl.opengl.Display.create (Display.java: 784)

w org.lwjgl.opengl.Display.create (Display.java: 765)

w net.minecraft.client.Minecraft.a (SourceFile: 267)

w net.minecraft.client.Minecraft.run (SourceFile: 638)

w java.lang.Thread.run (Unknown Source)

--- Zgłoś błąd END 77c7e2b5 ----------

 

 

 

Co mam z tym zrobić ?

Opublikowano

@Up

 

 

Instalacja najnowszych wersji sterowników karty graficznej zalecana jest przede wszystkim, przy problemach z wyświetlaniem grafiki lub z samym działaniem gier.

W przypadku starszych typów kart graficznych, instalacja najnowszych wersji sterowników może powodować kłopoty z prawidłowym działaniem niektórych gier.

 

Upewnij się, że znasz typ swojej karty graficznej (np. GeForce 4, Radeon 9000 itp) i system operacyjny na którym pracujesz.

 

Typ karty (producent) Strona aktualizacji sterowników:

GeForce (wszystkie), TNT2, TNT, Riva128

To jest ukryta treść, proszę

Radeon (wszystkie), Rage 128, Rage

To jest ukryta treść, proszę

G200, G4XX, G550, G650, G750, Parhelia

To jest ukryta treść, proszę

SIS (wszystkie)

To jest ukryta treść, proszę

Intel (wszystkie)

To jest ukryta treść, proszę

3dfx Voodoo (wszystkie)

To jest ukryta treść, proszę

 

Sprawdź jaka wersja sterowników dostępna jest na stronie producenta Twojej karty graficznej (patrz punkt 1). Z reguły dostępna będzie to jedna, najnowsza wersja sterownika (tak jest na przykład w wypadku pierwszych dwóch stron podanych w powyższej tabelce). Pobierz ją - koniecznie zwróć uwagę dla jakiego systemu operacyjnego przeznaczony jest plik sterowników. W wypadku gdyby dostępnych było kilka wersji sterowników dla Twojej karty, porównaj daty tych sterowników i ściągnij ten najnowszy.

 

Poradnik zaczerpnięty z pewnej strony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...