Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SP World][DL] Mój świat na singlu! Warto looknąć !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Eta Huta!

:)

Przedstawiam wam mój świat, nad którym troche pracowałem(troche budowania,teren etc.).

Jest to zbiór schematicsów (jak to napisać po polsku?!:D) i nowy design dla domu (zajebista villa) FyreEffecta.

Link do tematu na Minecraft Forum wygasl więc nie wiem czy ten temat jeszcze jest ale jak wam się będzie chciało to wujek google jest do dyspozycji.

Nowe rzeczy i zalety:

+ sauna, jacuzzi, pomieszczenie chłodzące

+ prywatny pokój

+ nowe domy np. domek letni etc.

+ storage w podziemiach

+ bunkier z bedrocka w podziemiach

+ toalety

+ kuchnia

+ inne szczegóły

+ troche pixel artów

+ i troche tych "schematicsów"

Nie updatowałem tej mapy od wersji 1.5 więc proszę o wyrozumiałość

Screeny i link alternatywny: Mój projekt :)

Był jeszcze link na Minecraft Forums ale gdzies go zgubiłem i pewnie się gdzieś pogrążył na ostanich stronach forum :)

A i sory za powtórzenia nie chce mi sie wymyślać dobrych zdań :)

A teraz prosze państwa czas na DOWNLOAD!

Mój świat, że nie ma lipy...

Skan:

Skan

Enjoy and Comment :)

A i szukam jakiegoś pana co zrobił by mi logo/banner nie musi być jakiś pro ale to jak ktoś ma troche czasu (ewentualnie moge doladować konto za te logo etc.)

Edytowane przez PineK.!
Opublikowano (edytowane)

Skan

 

1h

 

+ Screeny < w ciemno raczej nikt nie pobierze :)

 

 

@Edit

 

Sry Sa Screeny :)

Edytowane przez aroFaz

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

[1.5] Pogoz's Awesome World! - luxure mansion,pixel arts, houses and more!

 

 

phi śmieszny jestes

1318619221-U184261.png

| Nikt |

Opublikowano

Nie przywłaszczaj sobie kogoś budowli.[

Jezeli naprawde chcesz zabłysnąć, to wykaż się sam.

Już nie raz to w necie widziałem.

MineCraft, to gra do której trzeba mieć wyobrażnie, więc uzyj jej troche.

Opublikowano

Hmm dziwne na stronie której podałeś data wstawienia to 26 KWIETNIA .

To nie jest twoje ode mnie ---

x

Opublikowano

Do Aurtora:

daj Screenshoty tak jak ci napiszę będzie lepiej:

 

http:///

/\

adres obrazka

 

Ten sposób jest bardziej praktyczniejszy.

userbanner.jpg

Carboon is the best!

 

Pomogłem ?

Licze na add.png

Opublikowano

@Baner

 

Co do baneru pisz PW.

 

Napisz co to ma być, rozmiar, kolorystyka, pomysł(jak to ma wyglądać)

@Topic

Widziałem to gdzieś tylko niepamiętam gdzie..... masz + bo jednak coś zrobiłeś chodz powinienem dać ci tego -.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...