Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie][^.^o0o^.^][Avatar][Sygnatura]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, dziś chciałbym was prosić drodzy użytkownicy o zrobienie sygnatury dla mnie.

Za pomoc oferuję masę plus, przy każdej zobaczoną przeze mnie odpowiedzi w temacie.

Bardzo bym prosił o fajną sygnaturę, ponieważ jak wiadomo taka nagroda nie chodzi piechotą.

 

Wymagania sygnatury.

 

Tematyka : Wrestling-Randy Orton.

Wysokość : 200.

Szerokość : 600.

Kolorystyka : Jasnoniebieska.

Napis : ^.^o0o^.^.

Inne : Prosiłbym o jakiś fajną czcionkę napisu ' ^.^o0o^.^ ' oczywiście dostosowany do tego kolor, i ładna ramka.

 

Wymagania Avatar'u.

 

Tematyka : Wrestling-Randy Orton.

Wysokość : 150.

Szerokość : 150.

Kolorystyka : Jasnoniebieska.

Napis : ^.^o0o^.^.

Inne : Jakaś ładna ramka, fajny napis; najlepiej ten sam co w sygnaturze, tylko mniejszy. Dobrze dobrane kolory.

 

Dziękuje za przeczytanie mojego zlecenia i proszę o staranne wykonanie pracy, ponieważ nagroda nie chybi.

Pozdrawiam.

^.^o0o^.^

Opublikowano

Dzięki fajny, napis dobry według mnie.

Liczyłem na coś bardziej dynamicznego w kolorach. Tymczasowo wstawię na sygnaturę, zrób avatar i ok, jak nikt nic lepszego nie zrobi to zostawię twoją sygnaturę.

Oczywiście łap limit + i 5 :>

 

Liczę na dalsze prace.

Opublikowano

zaraz coś wrzuce ; ) uzbrój się w cierpliwość.

@ Hehe dostałem 5% za to że neta nie miałem ^^ pozdro

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Dzięki O.S.T.R. ale to jeszcze nie to, trochę dynamiczne, ale liczę na coś lepszego. Oczywiście limit - i 5 leci na twój profil.

 

Czekam na dalsze prace.

Opublikowano (edytowane)

Jestem kompletnym amatorem, więc wątpię że Ci się spodoba... Ale trening czyni mistrza :

 

1308135034-U118767.png

 

A tu jeszcze druga wersja z napisem lecz nie wiem czy Ci się spodoba.

 

1308135544-U118767.png

 

Przepraszam za pomyłkę wyżej ;/

Edytowane przez vilax
1329228482-U118767.png

Opublikowano

Fajne podobają mi się, tylko żeby bardziej dynamicznie było, bo narazie to tylko tło i ogień u cb vilax. Ale łap limit -.

xArtmez jak narazie twoja praca dominuje, wstawię ją ale poczekam na jakieś lepsze :) łap limit -<dam jutro>.

Opublikowano

@Up bardzo fajny podoba się, ale ta tematyka w tle pasuje mi do gry wojennej. Napis też słaby ;( czekam na dalsze pracę. Jutro dam limit + bo dzisiaj już nie mogę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...