Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Oddam] Oddam konto na twierdzy w dobre ręce Sura BM LVL 61


Sura Joint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oddam konto w dobre ręce.

Sura BM

Kulka M6

Strefa M4

Ochrona M5

2 inne skille:

1 i 8 w jeden skill nie ma żadnego punktu.

WIT: 90

INT: 90

STR: 4

ZR: 24 czy coś.

Proszę pisać w tym temacie swój wiek, swoje osiągnięcie na PL-u itp.

Opublikowano

Nazywam się Bartek i mam 15lat. w metina gram już z 2lata ( z tego 1,5roku na pl i 0,5 roku na privach) z chęcią bym przyjął twoje konto. Osiągnięcia na pl: Woj mental 86lvl 4xp uderzenie miecza na g6 sprzedany, potem sura wp 67lvl all eq+9 2x skill na p czarowane i czarowana konto również sprzedane.. i potem dropki po 20/35lvl, co chyba mniej ważne. Od tego weekendu powróciłem do pl bo nie ma jak to pl. privy się nudzą itp. a na pl można coś osiągnąć.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chętnie wezmę:

Imię Jakub

Wiek 14

Doświadczenie z Metinem

95 lvl Sura BM na Feniksie. Zbanowany za Kamer Moda

Zajmuję się tworzeniem serwerów prywatnych

Mój poziom w M2 można uznać więc za b. zaawansowany = ]

Opublikowano

Chętnie przyjmie konto

Imię Dominik

Wiek 17

86 lvl Woj body okradziony

Doświadczenie 4 lata grałem na pl w 2007roku

Lubie grać w metina i bardzo chętnie przyjmie konto

Opublikowano

Z chęcią zaopiekuję się tym kontem ;D :

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie:

 

Na pl gram od ok 3 lat, a w privy 2 ;p.

Jestem nastawiony przeciwko cheat'erom (sorka jak żle napisałem) nie używam żadnych wspomagaczy.

Na pl'u osiągnołem poziom 55 wojem i 65 szamanem.

Na privach oczywiście ciągle max levle.

 

Dlaczego chcę tę konto:

 

Ponieważ privy się szybko nudzą a pl nie ponieważ zawsze jest co robić.

Grałem na agronas ale chcąc grac z kolegami i sobie pomagać potrzebuje konta na twierdzy.

 

P.S. myślę że cię przekonałem ;D

我是範林肯公園,演唱會在哪裡。

13.06.2009-Chorzów, Polska

17.06.2008-Bina, Czechy

27.06.2008-Berlin, Niemcy

02.08.2009-Grafenhainichen, Niemcy

Opublikowano

Imie: Mateusz

 

Wiek: 17 lat (18 w tym roku)

 

 

Moje Doświadczenie na PL

 

 

87 level wojownik mental (sprzedany poniewaz okradziono mnie)

 

64 level ninja archer (Metin2 US)

 

34 level Szaman smok (metin2 KR)

Nie zależy mi na żadnych + lub - czy tam 5 wiec dawaj co chcesz nie interesuje mnie to

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...