Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Testowanie oraz rozwój Gry  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pomo?e Kto? przy testowaniu o raz rozwijaniu Gry ???

    • Ch?tnie!
      33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie!

Nazywam się Mateusz mieszkam w Gdańsku.

 

Jestem Fanem Filmu Władca Pierścieni!!!

 

Stworzyłem grę opartą o ten Film pod przeglądarkę

 

Gra jest w wersji "BETA"

Grafika niestety nie jest na wysokim poziomie lecz doprowadzimy ją do poziomu zaawansowanego ( Grafika będzie z Gry "Władca Pierścieni")

 

Będziemy ją rozwijać na bieżąco!!!

Nowe dodatki zmiana grafiki itp.

 

Szukam chętnych do testowania oraz od pomysłów Ludzi.

 

Myślę że może się to udać jeśli mi pomożecie !!!

 

Gra.

 

Do wyboru 4 Rasy

Gondor

Rohan

Mordor

Isengard

 

Kazda Rasa jest taka jak w filmie.

 

Gra jest strategiczna typu plemiona itp.

 

Beta testy zostaną rozpoczęte w tym tygodniu

 

Mam nadzieję że będzie ktoś chętny będę bardzo wdzięczy

 

Podaje GG jak ktoś by chciał napisać do Mnie.

GG 17493436

 

Jeśli jesteś chętny pomocy/zagrania wyślij do mnie E-mail na [email protected] a będziesz otrzymywał info dot gry oraz kiedy zostanie otwarta beta!

 

Czekam na wasze E-maile!

Pozdrawiam!

Opublikowano (edytowane)

Bardzo fajny pomysł, podoba mi się tym bardziej, gdyż również bardzo lubię Władcę Pierścieni. Jednak jeśli gracz ma do wyboru rasy, chyba powinno być to zbliżone do drugiej części gry (ludzie, elfy, krasnoludy, mordor, isengard, gobliny). A na przykład mordor można zastąpić orkami, a isengard - urukami. No ale nie chciałbym się wtrącać, to tylko mój malutki pomysł, rozumiem też, że wiąże się ze zwiększeniem ogromu pracy.

A BTW. Robisz od zera, czy jakiś gotowy silnik?

Edytowane przez Psychopatek
Opublikowano

To gratuluje ci chęci pisania i poczekam, ocenie twoją pracę.

 

Tak ci się tylko zdaje że nie roszczysz sobie praw do grafiki. Jeśli będzie to grafa z jakieś gry lub filmu o "władcy pierścienia", a na dodatek jeszcze trochę na niej zarobisz. To możesz skończyć tak jak ots "Pokemon Online" któremu serwer zamknęła firma Nintendo, tylko z tego powodu że niezłą kaskę na premium zarabiali.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hahahahahahahaha sam pisałeś????

Hahahahahahahaha

 

To jest ukryta treść, proszę

zobaczcie sobie!!

usunął parę opcji i zmienił rasy i tło i wy się nabieracie że on od 0 pisał tą grę??

Hahahahahahahaha

 

Panie Małolacie masz 15 lat no i niestety nie myślisz :)

Cały silnik jest przepisany tylko szablon został :)

Jakoś na GG nie potrafleś mi odpowiedzieć co zmienilem i co skasowalem. ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nom to jest na poradniku z via www tylko grafika zmieniona i trochę dodanych rzeczy ale i tak mi się ten pomysł podoba przynajmniej ten gość tworzy coś, stara się i uczy się nowych rzeczy podziwiam takich ludzi w przyszłości może zrobi coś typu FT albo Plemiona...

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Mi się bardzo podoba grafika, więc MUSISZ zablokowac dostęp do pliku css.

Silnik z gry viawww lecz ładnie zeedytowany.

Gra moze wypalic

×
×
  • Dodaj nową pozycję...