Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić wybuchający piecyk ?


Leoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, chciałem zaprezentować Wam jak zrobić piecyk w którym po włożeniu czegoś do przetopu podłoże wybucha pod nami.

 

1. Musimy położyć piecyk na ziemi i wykopań pod nim mały tunelik oraz dziurę na 2 kwadraty, tak jak na zdjęciu.

 

javaw2011060617143209.png

 

 

2.Zaraz pod piecykiem wylewamy wiadro wody, tak by nie wlało nam się w prawy otwór.

javaw2011060617153839.png

 

 

3.Robimy pomieszczenie o dowolnej wielkości, jednak że musi on mieć głębokość 3 kwadratów.

 

javaw2011060617172423.png

 

4.Tera zaraz obok wodą, kładziemy czerwoną pochodnie, po czym robimy tak zwaną Negację.

 

javaw2011060617180424.png

 

5.Wykładamy pomieszczenie dynamitem (TNT) i łączymy czerwonym proszkiem.

 

javaw2011060617192256.png

 

6. Dla lepszego efektu możemy zabudować pomieszczenie.

 

javaw2011060617201962.png

 

7. Po włażeniu węgla wraz z blokiem do przetopienia usłyszymy, dobrze każdemu znane "sssss", to znak że trzeba wiać :D. A oto efekt.

javaw2011060617220422.png

 

Pozdrawiam ;D

Edytowane przez Leoks

warcraft.jpg

 

 

banner3.gif

Opublikowano

Booże.. I do tego zrobione identycznie jak na filmie MinecraftPolska -.-

A czy ja napisałem że to mój poradnik ? Niektórzy nie wiedzą że istnieje taki użytkownik jak MinecraftPolska. A jak ktoś kopiuje poradniki i to żywcem z minecraftforum.net to dobrze ? Ja przynajmniej potrafię swoje ss zrobić.

warcraft.jpg

 

 

banner3.gif

Opublikowano

Próbowałem i nic :unsure: ,przetapia się , ale nie wybucha 8S

Coś źle robisz, ja jak robiłem zdjęcia to wybuchło;D

warcraft.jpg

 

 

banner3.gif

Opublikowano

@ I Hate You @ Patrykos17

 

To prawda moze ktos niewie o tym lub nie zna CTSG (MinecraftPolska) Wiec prosze was... NIE WPIE**AJCIE SIE!!!

 

@Topic

 

Ja o tym nie wiedzialem wiec leci +

 

Haha... CTSG to nie MinecraftPolska tylko MinecraftPL xD xD xD

0eab14ddf550.png

Opublikowano (edytowane)

@ I Hate You @ Patrykos17

 

To prawda moze ktos niewie o tym lub nie zna CTSG (MinecraftPolska) Wiec prosze was... NIE WPIE**AJCIE SIE!!!

 

@Topic

 

Ja o tym nie wiedzialem wiec leci +

 

 

MinecraftPolska to nie CTSG

 

CTSG to MinecraftPl

 

No i poza tym MinecraftPolska jest z Craftite a CTSG z Mycraft więc nie wiem jak można ich pomylić. No a takie perfidne kopiowanie nie jest w sumie złe bo ja np. znam Minecraft Polska od 2 dni, a jak ktos w ogóle nie zna to właśnie poznał.

Edytowane przez ArhiX

wikmk9.jpg

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...