Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak się ubrać i jak dropić na małpach.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dropic na małpach?

 

Witam. W tym poradniku powiem wam, jak najlepiej dropić medale w lochu małp.

 

Naszą postacią będzie wojownik mental z 10 levelem. Staty dajemy 2:1 wit : siła (jeśli mamy broń +8, 9) lub odwrotnie, czyli 1:2 wit : siła (jeśli mamy słabszą broń, ale niestety, będziemy więcej bulić na poty (najlepiej średnie, szybsza regeneracja.

 

Umiejętności dajemy w ten sposób:

- Silne ciało: 7pkt

- Dwa skille atakujące. Ja wybieram Duchowe Uderzenie i Tąpnięcie, gdyż są to ataki obszarowe.

 

Kiedy mamy naszą postać inwestujemy w eq. Powinno to wyglądać w ten sposób:

- Mnisia/żelazna +8/9 (z +7 nie ma co iść na małpy).

- Gilyntowe +7/8/9 (Z kd krytyka +2/3)

- Hełm i tarcza mogą być +6

- Naszyjniki, butki, branzy z bonem do pż, kolce na siłę (jak największy +).

 

Taki set jest dość drogi (około 3-6kk) ale zwróci się to w bardzo szybkim tempie (zależy, po ile chodzą medale na serwerze).

 

Kiedy mamy naszą postać idziemy na małpy. Zbieramy cały spot i bijemy moby. Jest to mozolne zajęcie (niski dmg) ale coś za coś. Co 10-20min dropić będą medale (warto podnosić śmiecie, będzie kasa na potki). Taką postacią siedzimy do max 18lv w lochu. Potem przekładamy medale na inne konto, levelujemy kolejną postać, przekładamy itemy i tak na okrągło, dopóki nie uzbieramy potrzebnej nam kwoty.

 

Inna sprawa jest, kiedy mamy rękawicę złodzieja. Kupujemy item w is’ie i idziemy na małpy (wszystko tak jak powyżej). Kiedy dobijemy do 18lv szukamy gildii której będziemy systematycznie oddawać exp. Medale będą dropic średnio co 5-10 min i tak aż do 25-30lv. Potem jest już coraz gorzej, ale jednak szybciej niż robiąc to normalnym sposobem.

Nie znalazłem podobnego tuta, więc macie : )

Opublikowano

+ za prace. Opłaca sie w taki sposób dropić :] Tylko potem nie ma co robić innej postaci tylko tą iść do gildi albo po 18 lvl iść na metki :)

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Heh na małpy sie idzie dla zarobku czyli dropami a dropy mają gracze z większymi lvl'ami czyli kasy też mają :]

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

ok wszystko fajnie ;) ale co jak nie będzie dropić xD. Plusik

 

ps;jeśli nie będzie dropić składam reklamacje ;d

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...