Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak sie zarejestrowac na wlasnym prywatnym serwerze na stronce www.cba.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zalozylem swoje prywatny serwer hece zeby inni gracze tez na nim grali tylko ze niemoga sie rejestrowac bo niema do tego stronki wlec prosze o jakas odp.

Opublikowano (edytowane)

Naucz się pisać strony, i sobie napisz.

 

Layout = Grafika

HTML = Kodowanie

Css = Style

PHP = Skrypty reje itp.

 

Naucz się tych 3 języków + grafiki, i możesz robić stronę..

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Weles

Kontakt ze mną & moja strona domowa: http://xeer.tech

Opublikowano (edytowane)

@Wales, ale spamujesz. Nie pomożesz mu tym, że ma się nauczyć pisać strony. Nauka tego potrwała by przynajmniej z 5 m-s. Html,css, php.

 

O ile się nie mylę hosting cba blokuje połączenie z bazą nie jestem pewien.

 

Natomiast polecam hosting na friko.pl , a domenę na za.pl wchodząc na te strony wszystko będziesz miał i potem instalujesz np stronkę z mojego tuta.

Edytowane przez kierzek1

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano (edytowane)

@Wales, ale spamujesz. Nie pomożesz mu tym, że ma się nauczyć pisać strony. Nauka tego potrwała by przynajmniej z 5 m-s. Html,css, php.

 

O ile się nie mylę hosting cba blokuje połączenie z bazą nie jestem pewien.

 

Natomiast polecam hosting na friko.pl , a domenę na za.pl wchodząc na te strony wszystko będziesz miał i potem instalujesz np stronkę z mojego tuta.

 

Przecież pomogłem? o.O

Opisałem mu języki jakich się musi nauczyć, to niby nie pomoc? Tak to szukałby tego w internecie i by nie wiedział czy JavaScript jest od Kodowanie, czy PhP jest od Stylów..

 

@EDIT: 5 miesięcy HTML, CSS, PHP? Chyba razy 5..

 

@EDIT2: Sorry zapomniałem skopiować jak pisałem w innym temacie komuś, już edytuje tamten post ;X

Edytowane przez Weles

Kontakt ze mną & moja strona domowa: http://xeer.tech

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...