Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Wie Ktos Co Kolwiek Na Temat Polskiego Servera Silkroad


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wie ktos co kolwiek na temat tego czy powstanie server polski dlaczego mamy grac na miedzynarodowym razem z turasami

* ISro (International Silkroad Online) - międzynarodowa

* KSro (Korean Silkroad Online) - koreańska

* CSro (Chinese Silkroad Online) - chińska

* VSro (Vietnam Silkroad Online) - wietnamska

* TSro (Taiwan Silkroad Online) - tajwańska

* JSro (Japanese Silkroad Online) - japońska

PSro xD polski

jak ktos jest w temacie to prosze o odpowiedz.

 

 

Mam jeszcze 1 pytanie odnośnie JSro TSro VSro Ksro Vsro czy tam lepiej loguje tam niz na Isro ??

]

Opublikowano

Na wszystkich inny wersjach silka logujesz się za pierwszym razem oprócz iSRO. A co do polskiej wersji silka to nic nie wiadomo ale raczej jej nie będzie ^_^

 

@DOWN

no ale on nie wymienił prywatów :P

Sig.png

Opublikowano

@UP: na ecsro fembria też się ciężko loguje :P

7799.jpg6077.png
29163.gif28879.gif
29379.png27734.gif
20972.gif29098.jpg
21191.jpg27533.png
14119.gif 29360.gif

...WKS PANY...


"Per Aspera Ad Astra."
Opublikowano

jakby wyszła wersja turecka to na pewno mniej GF by było (turki też przeciez mają) mało co turasów by było... jeszcze lepiej.. .a co za tym wszystkim idzie lepiej na serwy by się wchodziło ... a jakoś sobie nie wyobrażam aby polacy byli na jednym serwerze ... kłótni było by tyle ile osób by grało :P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Myślałem że to właśnie iSro jest wersją dla turków :P

 

TOPIC

 

Na 99% nie będzie polskiej wersji sro :P a jak bedzie to max 100 osob bedzie na niej grało xD

niewymiarowa sygnatura

Opublikowano

Ja już wolę grać z turasami... Czemu?

Bynajmniej nie rozumiem co do mnie mówią.

A na "Psro" przyszło by takich 20 osób co za Tobą łażą i nie wiedzą jak zabić mangyanga....

SaintCandy.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...