Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zrobic sobie kase w grze Farma Zombiaków :)


watus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Wruchamiamy grę na przeglądarce Mozilla Firefox lub google chrome.

2.W cheat engine wybieramy proces przeglądarki

3.W cheat engine pod napisem Value wpisujemy ilość kasy jaką mamy.

4.Klikamy First Scan

5.Kupujemy cos w grze tak aby nam sie ilosc kasy zmieniła i klikamy next scan

6.Procesy znalezione po lewej stronie przenosimy na dół klikając 2x LPM

7.Te procesy które przenieslismy zaznaczamy haczykami, później Ctrl+a

8.PPM > Change record > Value

9.wyswietli nam sie okienko gdzie wpisujemy ilosc kasy ile bysmy chcieli

10. akceptujemy

11. kupujemy jakąś roślinke i ją sadzimy,(po posadzeniu roslinki powinna nam sie zmienic ilosc kasy, kupujemy co chcemy :) )

12.(jezeli nie zadziala to mozemy opuscic punkt 5)

Uwaga!! Po odświeżeniu strony zrobi nam sie kasa na minus.

Sposob na 100% dziala na dowod dodaje ss, takiego minusa w zaden inny sposob nie mozna nabic :P

ss.jpg

Opublikowano

WOW!

Działa, wielkie, wielkie dzięki. Daje limit plusów

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Zal dzieci dają minusy bo cos zle zrobili, czytajcie caly temat dokladnie zanim dacie minus, a sposob działa czytajcie @up.

Opublikowano

Mógł byś też powiedzieć jak zrobić to z mózgami... jest ciężej ale da rade;p

dowód?

 

yyyj.png

Opublikowano

najgozej jak wystawią rachunek za mózgi :D "oj bydzie gnój" :D

 

Moze jakies plusiki? Ładnie opisałem nie... B)

 

@edit

Próbowaliście robić tak samo z expem?Moze tez dziala :rolleyes:

Opublikowano

@Up

 

Z Ekspem się nie da , ale zróbcie zhakujcie sobie mózgi i kupujcie siekiery to szybko nabijecie.

 

Znałem ten sposób już dawno ale dobrze że zrobileś poradnik ;)

 

Łap +

card.png
Opublikowano

odswieżysz strone i masz to wszystko co kupiles

@edit

kasa na - ale mozna ją zrobic znowu na + tym samym sposobem

Opublikowano

Dzięki , pomogłeś:) + leci

Jeśli jesteś "prO" daj mi --- .

Lubie minusy.

Daj Tego Minusa !:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...