Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TerraCreative - [24/7] [NO-WL] [Bez Hasła] [No-Steam] [Hamachi] [Ogarniety Admin]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

UWAGA: SERWER NIE PADNIE PO TYGODNIU Z UZASADNIENIEM - ZNUDZIŁO MI SIĘ. ZAMIERZAM TEN SERWER UTRZYMYWAĆ JESZCZE PORZĄDNY ROK !!!

 

Serwer powstał niedawno z chęcią fajnej gry z innymi.

 

Serwer działa pod wersję terrarii 1.0.3

 

Moby: ON

Laggi: OFF

 

Sieci Hamachi:

terracreative

terracreative1

terracreative2

terracreative3

terracreative4

terracreative5

terracreative6

terracreative7

terracreative8

terracreative9

 

WSZYSTKIE SIECI SĄ BEZ HASŁA !!!

 

IP serwera: 5.138.215.72

Port: 7777 (port wogule do czegoś potrzebny ???)

 

SERWER JEST BEZ HASŁA !!!

 

UWAGA : ŻEBY GRAĆ NA SERWERZE MUSISZ MIEĆ WYŁĄCZONEGO ANtYWIRUSA I FIREWALLA (ZAPORĘ OGNIOWĄ) !!! JEST TO ZWIĄZANE Z ZABEZPIECZENIAMI STEAMOWYMI TERRARII

 

 

Serdecznie Zapraszamy

Edytowane przez TerraCreative
Opublikowano

pisze że nie mam takiej wersji jaka jest na serverze (terracreative2)

33876.png

32891.gif

33268.png

33886.png

 

Dajcie "+" jeśli pomogłem :D

 

mca.pngmca.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...