Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak i gdzie dropić kamyki duchowe na Lv 55?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Gdzie mógłbym dropić kamyki duchowe Bodym na 55 lv? Opiszę moją postać

 

Aura m1

Wir m4

Szarża m2

 

EQ:

Smocza +9 2k hp

Bransa 3k hp

FMS sr 21

Fenki +4 / jadelitki +8 czyste.

Nasz 1500hp

Żelak +7

Miedziane +9 [szukam ebo ;/]

Bojowa +9 [szukam okrągłą]

 

Bojowiec. Oddaje księgi klątw.

 

Mam 12k hp i 350 deffa.

Buff 26%. (ślub)

 

Pytanie: Gdzie mógłbym dropić kamyki duchowe?

DT? Metki 60 lv znikają szybciej niż je ubije ;/

Król? Nie moge go ubić... Robie eq na nieumarłe.

 

Wszystkie pomysły, zmiany w eq proszę pisać. ZA KAŻDĄ POMOC +/-!

Opublikowano (edytowane)

A próbowałeś bić bossa małp? tego silniejszego? Myślę, że z dobrym buffem byś sobie poradził...

 

EDIT # - A co do EQ to może postaraj się skombinować żelaka +9

Edytowane przez rafael565

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano (edytowane)

Bij metki 50/55. Do DT chodź na metki 60 ( wystarczy, że go trochę pobijesz to i tak Ci coś lotnie ).

 

Król Demonów hmmm... dziwne, że go nie ubijasz. Ale no cóż.

 

Możesz skoczyć do lochu trudnego na bossa. Z niego leci kamyk.

 

Proponuję także zrobić postać ok. 30lvl bodego i na best kapitana sobie pochodzić. Mi 2 kamyki pod rząd dropły.

 

 

@ Proszę o + :)

Edytowane przez MaŁy15

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

bransa 3k hp ? Oo

o hu... nowe bony już są ? chyba bd grał o/O czy pomyłka/ błąd ::D ?

Jak sie ta nuta nazywa PW -http://w242.wrzuta.pl/audio/6lcuNfQqKLz/jak_sie_to_nazywa_bo_potrzebne_bardzo_do_przetestowania_bassu

Opublikowano

Metki 60 i DT ...

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano (edytowane)

myśle że Metki 60 lvl w DT i króla Demonów na 3 Piętrze :]

Król małp?Z takim EQ trudno ci będzie dropić kamyki

po za tym wbij skile zrób pamiątki i popracuj nad lepszym EQ

Edytowane przez swistek

Jestem kulturalną osobą , lecz szacunek okazuje tylko osobom które na ten szacunek zasłużyły!Jeśli pomogłem Kliknij TU

 

1260200783byplonskijudo.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Moim zdaniem mozesz isc na gore sohan i bic metki diabła ja sam osobiscie dropłem na 51lvlu kamyka duchowego, z moobow bodzio itp idzie tam ładnie kasy zarobic;)

Edytowane przez linijkaa1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...