Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Master

Przeczytałeś treść tematu czy tylko "Master Yi" i postanowiłeś jebnąć posta?

Top. Po co robisz o tym drugi temat. Napisz to w poprzednim.

Poczekaj aż veigar będzie w rotacji i wtedy zastanów się nad kupnem.

Opublikowano

Nie polecam tej klasy na początek. Ciężko dość ją ogarnąć.

Do tego jest dość, że tak powiem papierowa i niewprawieni gracze będą tylko karmić przeciwnika.

Nie należy jednak spisywać jej na straty, gdyż w późniejszej fazie gry potrafi z powodzeniem kłaść championów przeciwnika.

Tylko ta nieznośna pierwsza faza gry. Trzeba umieć się wyfarmić.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Hmm klasy? chyba mała pomyłka.

Owy veigar jest dobry. Tylko musisz zadbać o to by być z tankiem na ln i też mieć go w drużynie ;)

Ogółem i w streszczeniu veigar to dps z ogromnym dmg który jest zabić na 1hit. (musisz mieć troche rs* wyćwiczone).

RS-running strike-polega na zadaniu dmg i zejścia z zasięgu ataku/widoczności.

logodgc.png

 

Zbieram +

Weteran
Opublikowano

Bohater jest teraz dostępny za darmo w tym tygodniu, więc możesz go wytestować.

Jednak moim zdaniem dla początkujących ten hero jest kompletnie nieprzeznaczony jego przeżywalność jest bardzo słaba, gdy akali czy inny "ninja" wyskoczy za krzaków rozwali ciebie w kilka sekund i nawet się nie obejrzy, dlatego nie da się nim solować, zawsze musi być jakiś support/ tank przy boku, przy którym i tak będziesz musiał ciągle się wycofywać do tyłu(zresztą tak jak większością nukkerów).

 

PS. nie zaśmiecaj sobie głowy tymi bzdurami z Youtube, o tym jak Veigar zabija każdego na 2 skille lub z jednego ulti, ponieważ każdy bohater przy takich itemkach będzie tak wymiatać ;]

Opublikowano

Veigar hmmm... Trudna postac dla poczatkujacych ale jak masz full AP i troche pod MP to koksisz ;D

bez reflików

Opublikowano

Postać jest dobra ale pod warunkiem że nabijesz sobie wystarczającą iloś AP na minionach

Do tego zakupisz sobie cos pod hp/ap np rylai's albo rod of ages

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...