Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej 2vs2! UltimaCrew, każy ma prawo udziału!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy serdecznie na organizowany przez klan UltimaCrew turniej 2vs2! Zapisy są już otwarte. Zagrać może każdy bez względu na skilla, wiek, wyznanie czy kolor skóry! Turniej planujemy rozpocząć w przyszły poniedziałek. Na stronie UltimaCrew więcej szczegółów.

 

Gwarantujemy dobrą zabawę i ciekawe wyzwania. Zagramy w systemie na początku drabinki, następnie faza półfinałowa i finałowa. Jedną mapę SD drugą TDM. Obowiązują zasady ESL.

 

 

Jeżeli turniej będzie się cieszył powodzeniem i podbije serca uczestników, planujemy wznownienia z drobnymi nagrodami!

 

Kontakt: Tiqui Taca, steam : dameekgda

Opublikowano

Dzięki , nie skorzystam ponieważ zawody nie mają na celu pozytywnych wzorców... Przynajmniej dla uczestników... Viva Leopold :D !!!

zabuzal.jpg

 

 

Zbieram Malutkie add.png

Jeśli dasz mi delete.png to sam zgadniesz , co o tobie myśle :)

 

99% Lamusów czyta ten *Pierdolony* Spojler z Otwartą japą :) Jeśli czytasz ten post z otwartymi oczami to i tak jesteś jednym z nich

 

4695.jpg43940.gif

34759m.gif6510.jpg

31515.gif34266.png

Opublikowano

Mam takie pytanie co to za turniej 2 vs 2 jak chcesz to mozemy zagrac po 9 albo 6 ... Ale nie po 2 bo to nawet nie warto tracic czasu na to...

Nie bądź żyła daj minuso.png

15221.gif21191.jpg

userh.png35511.png

35321.png35575.gif

beznazwyfm.jpg

Opublikowano

przyszły poniedziałek.

Dupa w samolocie wtedy będę a bym się zmierzył.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...