Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spróbuj jeszcze raz zainstalować silka ale z wyłączonym antywirusem. Jeśli to nie pomoże to oznacza że któreś z plików pk2 są stare albo ściągnięte z błędem , więc będziesz musiał ściągnąć clienta na nowo ale z wyłączony antywirusem [ najlepiej jak client będzie sie dało ściągnąć torrentem]. Aha i tak dla pewności uruchamiaj silka ze zgodnością z xp + jako admin.

I mam pytanko czy używasz "dodatku" o nazwie SilkMod ? bo tak błąd wyskakiwał mi gdy go używałem w ZSZC.

Nick ING : Hantyr

Opublikowano (edytowane)

nie uzywam SilkMod zaraz posprawdzam twoje pomysły a ściągałem z tego tematu w spisie :D a tak wgl to tu nie bylo instalacji tylko wypakowywanie :D ( nic nie działa a moze podasz mi linka z kąd mogę ściągnąć?)

Edytowane przez luzero96
Opublikowano (edytowane)

no to z tąd ściągałem :) , a nie trzeba gdzieś ip zmienić lub załanczać przez loadera? Tak win rarem :P

 

LIPA NARAZIE NIC NIE POMAGA :) LICZE NA DALSZĄ POMOC :D

Edytowane przez luzero96
Opublikowano

Może spróbuj wypakowac tego rara 7-zipem albo FreeArcem.

 

Może po prosty program którym wypakowujesz powoduje powstawanie tych błędów

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...