Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć. Mam dzisiaj dla Was świat z mojego prywatnego serwera multi.

Zawiera:

# Zamek

# Osada

# Kilka domków

# Port z "sztucznym" statkiem

# Kilka innych niespodzianek

 

SS dodałem tylko jeden. Jak będziesz chciał więcej to pobierz i sam wszystko zobacz:

 

 

 

nowyobrazbitmapowywindo.jpg

 

 

 

 

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/28784528/world.rar

 

Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3a126c6eb12dd7760cab08849b84a820bb082d76027b1bd8387d239c1223916b-1307101651

 

Jak wgrać:

1.Start

2. Urucham

3. %appdata%

4. .minecraft

5. saves

6. Wklej folder .

 

Piszcie w komentarzach czy się podoba i czy wrzucać kolejne "wersje" ...

Pozdrawiam. Licze ma plusiki + ...

 

@EDIT . Nie używałem żadnych inveditów i innych badziewi ułatwiających grę.

W jeden z skrzynek jest bardzo dużo fajnych przedmiotów.

Portal do netheru jest koło portu.

Edytowane przez villo17
Opublikowano (edytowane)

Już zrobiłem ;-)

 

Ymm... Tylko godzine dajecie na skana ?

 

@Down.

 

Wiesz nie chciałem robić z drewna zamku... xP

 

Ta łódź to taka prowizorka ;DD

 

 

 

# Zamek i wszystko w około niego mojej roboty

# Łódź też moja.

# Koło portu jest wielka jaskinia. Wszystko kilofem ;] W skrzynce znajdują się cenne przedmioty ;d

 

# Ten domek z kamienia koło tej wiochy z drewna to kolegi ;-( Masakra jaki fail to jest.

# Domek taki po drugiej stronie morza i ten na szczycie też kolegi.

Edytowane przez villo17
Opublikowano

Oblukałem save i nawet ciekawy. Ale dobiła mnie ta atrapa nadbudówki na łódce :D Otwieram drzwi i ściana ;x Szkoda też, że połowa wykonana z cobbla, ale masz tego + za chęci :D

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano (edytowane)

Hmm... Póki co nie mam dużo czasu na grę. Staram się ocenki w góre wyciągnąć. Może coś popróbuje...

Ps.: Wnętrze zamku troszkę do dupy więc sorki ;-)

 

@Down

 

Dzięki. Mi osobiście na moich teksturach bardzo ładnie wygląda.

 

SS z domyślnego .

Edytowane przez villo17
Opublikowano

Nie jest zły, co prawda nie jest tego dużo. Ale mógł byś dorobić kilka budowli, jakiś tajne przejścia i by było naprawdę super.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...