Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Co się dostaje jak cie zwolnia na plu z posady gm-a ?


ADDSAAAA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak,tak byłeś gm'em i miałeś login JESTEMPROGM, GM1990 tsaa -,- pewnie się podszywałeś pod gma albo na botach jechałeś i wkręcasz ludzi

Opublikowano

Nie byłeś GM.

GM po zwolnieniu nie dostaje banów, poprostu Gameforge wypowiada wcześniej podpisaną umowę i zabiera Ci postać i dostęp do panelu na metin2.de.

Ah, i tak, jakbyś był w Teamie metin2.pl to byś wiedział, że za przeskrobanie czegoś jesteś zwolniony i płacisz kare jeśli było to większego kalibru. Banowanie - bujda.

 

@EDIT

ID konta GM dostajesz od GameForge, jeśli się nic nie zmieniło są to cyfry. A powyżej w skrzynce odbiorczej nic takiego nie zauważyłem :).

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

Pozdro nie ma to jak się podszywać a te loginy świadczą i mówią wszystko za siebie...

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

z tego co wiem,to nie można miec w nicku "GM" ani żadnych przekleństw typu"aszkurwamac" bo banują,poza tym wiadomo że nie byłeś GM'em bo ja miałem tak samo na skrzynce za bocenie,kitu nie wciskaj ;)

776078b6488a861ee94c5dec5840028f.gif
  • 5 lat później...
Opublikowano

Materiał zamieszczony w temacie jest wygasły.

Temat zamykam i kosz.

Robimy porządek w dziale.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...