Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Samochody można wgrać za pomocą czterech programów, a ja wam dziś opiszę jeden bardzo łatwy w obsłudze.

 

Spis modów na MPCFORUM znajdziecie tutaj:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

1.Pobieramy program GTA parking.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

2.Wypakowywujemy i otwieramy GTAParking.exe

 

3.Po otworzeniu się programu klikamy na przycisk DODAJ, który znajduje się na dole ekranu po lewej stronie.

 

4.Gdy mamy już pobrany jakiś Samochód to lokalizujemy ten folder z plikiem .dff oraz .txd i klikamy OK.

Pokazuje się nowe okno i klikamy DODAJ.

 

5.Teraz na liście zaznaczamy, którego moda program ma zainstalować.

Po kliknięciu INSTALUJ program podmieni wgrywanego moda na taki który już istnieje w grze.

 

Możemy również sami wybrać za jaki samochód ma być wgrany nowy samochód służy do tego opcja "Instaluj Jako"

Gdy klikniemy na Instaluj Jako pokaże się nam okno z kategoriami:

 

B - motory

X - rowery

C - auta

H - helikoptery

R - tiry

T - pociągi

P - samoloty

Q - quady

O - łodzie

 

6.Jeśli wszystko robiliście według tego poradnika to w oknie obok nazwy pojazdu pokaże się zółte światełko.

 

7.Przy odinstalowaniu moda wystarczy jedynie kliknąć w opcję Odinstaluj, a następnie wybrać moda i kliknąć znów Odinstaluj.

 

 

Jak Wgrywać Modyfikacje?

 

1.Klikamy na opcję Inne Mody, następnie w oknie klikamy DODAJ oraz szukamy folderu z modem i klikamy ok.

2.Wybieramy typ modu, opcja ta znajduje się po lewej górnej części okna.

3.Następnie zaznaczamy moda i klikamy INSTALUJ i znów INSTALUJ

4.Jeśli wszystko poszło dobrze to lampka zapali się na żółto.

 

 

 

 

PS. Jeśli nie zrozumiecie poradnika to zrobię filmik jak wgrywać te mody.

Edytowane przez Solenizant^^

logofuw.png

Fjuczerr nakurwiamyy

xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...