Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Build piromanta "Mistrz zwęglenia"


buz..

Mythos  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dla jakiej klasy zrobi? poradnik

    • Szar?atna d?o?
    • Strzelec wyborowy
    • Granadier
      0
    • Zaklinacz p?omieni
    • Mistrz ostrzy
    • Krwawy siepacz
    • Je?eli dla kogo innego w komentarzu napisz dla kogo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

buildbybuz.jpg

 

 

Witam dziś opisze wam build dla "Mistrza zwęglenia"

 

 

 

Skille na których będzie się opierała nasza postać :

Ściana popielna -----------> Niszczący płomień

Wewnętrzny płomień

Pole lawy -----------> Magmowy grad

Palący kolos --------------> Błyskawiczny niszczyciel

 

Na początku wybieramy sobie jakieś skille ( naprawdę byle co bo i tak potem zresetujemy ) ... Po wbiciu 7 lvl idziemy na "Niebiańską wyspe" do "Mistrza umiejętnośći" i resetujemy nasze skille .

Dodajemy 7 pkt w "Piętra umiejętności" po dodaniu maxujemy skill "Ściana popielna" ... Następnie dodajemy do 21 pkt w "Piętra umiejętności" i maxujemy "Niszczący płomień" ... Teraz jest wasz wybór

maxujemy albo "Wewnętrzny płomień" albo "Pole lawy" Ja osobiście wymaxowałem "Zewnętrzny płomień gdyż daje on na maxa 70% dodatkowych obrażeń od ognia . A pole lawy na maxa daje 150 wrażliwości na ogień

ale tylko na "jeden" twój atak więc to nie jest takie potrzebne. Po wymaksowaniu w moim przypadku "Wewnętrzny płomień" dajemy 1 pkt w pole lawy , a następnie maxujemy "Magmowy grad" ( Jeżeli ktoś wymaxował

"Pole lawy" to musi jeszcze wymaxować "Wewnętrzny płomień" ! ) Następnie dajemy punkty w "Palący kolos" po dodaniu max punktów dodajemy w "Błyskawicznego niszczyciela" oczywiście można dodawać 1 pkt w to i 1 pkt w to

To już według własnego upodobania .

 

Jak rozdawać punkty atrybutów ? :

#Dodajemy co lvl 5 punków w Mądrość

#Co do wita to itemki powinny wszystko nadrobić .

 

Reszta to kwestia "eq" postaci . Tutaj opisze jakie bonusy są najlepsze dla tej postaci :

#Premia "X"% do zaklęć

#+"X" do max punktów Życia

#Żywotność sług + "X"%

#Pancerz sług + "X"%

#Obrażenia sług + "X"%

 

Żywotność , Pancerz i Obrażenia sług przydają się pod naszego "Kolosa"

 

Poradnik w 100% pisany przezemnie

 

Wkrótce napisze build dla "Strzelca wyborowego" i "Mistrza Ostrzy" !

 

Proszę o zdjęcie kilku % :)

RMCF

Opublikowano

Tutorial średni, ponieważ nie wszystko zostało w nim opisane.

Opisanie wszystkiego mija się z celem. Nie chodzi o to przecież żeby każdy miał ten sam build, bo to nie ma sensu. Trzeba dołożyć coś swojego.

rydah for life

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...