Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie można zmienić nazwy pliku POMOCY! :(


pioterer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nie można zmienić nazwy pliku "D:\Gry\Warcraft III\Maps\FrozenThrone.temp" na "D:\Gry\Warcraft III\Maps\FrozenThrone". (ConflictManager::ResolveConflicts/1)

 

Takie coś wyskakuje na 98% instalacji :/ mam oryginał pobrany z battle.net, i co ciekawe odkrylem ze wszystko dziala gdy mam gre na obrazie iso, więc instalka z battle.netu odpada odrazu. Tyle ze nie moge znalecz dodatku w formacie iso, same rarki :< prosze o link do bezpiecznego pobrania Warcraft 3 TFT albo rozwiązanie powyższego problemu.

PS. Uzywam systemu Windows Vista, oczywiście uruchamiam grę jako administrator.

 

HELP!!!!

Edytowane przez pioterer
Opublikowano

Nie można zmienić nazwy pliku "D:\Gry\Warcraft III\Maps\FrozenThrone.temp" na "D:\Gry\Warcraft III\Maps\FrozenThrone". (ConflictManager::ResolveConflicts/1)

 

Takie coś wyskakuje na 98% instalacji :/ mam oryginał pobrany z battle.net, i co ciekawe odkrylem ze wszystko dziala gdy mam gre na obrazie iso, więc instalka z battle.netu odpada odrazu. Tyle ze nie moge znalecz dodatku w formacie iso, same rarki :< prosze o link do bezpiecznego pobrania Warcraft 3 TFT albo rozwiązanie powyższego problemu.

PS. Uzywam systemu Windows Vista, oczywiście uruchamiam grę jako administrator.

 

HELP!!!!

 

Jeśli chcesz ściągnąć Warcraft 3 TFT to radze zrobić sobie konto na chomikuj, i znaleźć tam , ja z tamtąd ściągałem , i nie miałem takiego problemu , podejrzewam po tym problemie że masz jakiś problem z instalką, radze ci naprawde ściągnąć z chomika

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano (edytowane)

Konto na chomikuj jest płatne, ale nie widzę innego wyboru :/ Jak pobiorę i zainstaluję bez problemów to zamknę ten temat, a narazie lepiej z tym poczekam bo kto wie co jeszcze może się stać @_@ mój komp ma różne "JAZDY"

Edytowane przez pioterer
×
×
  • Dodaj nową pozycję...