Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][zlecenie] PROSTA sygnaturka ;) i avek


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam proszę was o sygnaturkę i avka:

avek poker face http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://niespodzianka.pl/presents/a36e668acb948b660d1c5e4eaf11fb99.jpg&imgrefurl=http://niespodzianka.pl/Prezent/31966/Koszulka.html&h=424&w=478&sz=15&tbnid=UoyKwJ0TZ68j8M:&tbnh=114&tbnw=129&prev=/search%3Fq%3Dpoker%2Bface%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=poker+face&usg=__YjDZhEK3SEhHvVveQYgy6L3CORo=&sa=X&ei=SsfnTZ6rHIaXOpa52bkJ&ved=0CEwQ9QEwCQ&biw=1024&bih=606 tylko z jakąś ramką nie taki kwadratowy

 

 

a sygnaturkę w tle poker face http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://niespodzianka.pl/presents/a36e668acb948b660d1c5e4eaf11fb99.jpg&imgrefurl=http://niespodzianka.pl/Prezent/31966/Koszulka.html&h=424&w=478&sz=15&tbnid=UoyKwJ0TZ68j8M:&tbnh=114&tbnw=129&prev=/search%3Fq%3Dpoker%2Bface%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=poker+face&usg=__YjDZhEK3SEhHvVveQYgy6L3CORo=&sa=X&ei=SsfnTZ6rHIaXOpa52bkJ&ved=0CEwQ9QEwCQ&biw=1024&bih=606 po lewej stronie lol face http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://files.sharenator.com/lol_face_quotOpen_Mouthquot_Disease-s736x736-65809.gif&imgrefurl=http://www.sharenator.com/Open_Mouth_Disease/&h=736&w=736&sz=17&tbnid=GpztLDidIB_uMM:&tbnh=141&tbnw=141&prev=/search%3Fq%3Dlol%2Bface%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=lol+face&hl=pl&usg=__aLqBwLhCS7YL0oqe1ZboqryTBy0=&sa=X&ei=pcfnTZfwK4HrOcKOjNQJ&ved=0CDEQ9QEwAg&biw=1024&bih=606 a po prawej troll face http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100523212231/halofanon/images/6/6e/Troll_Face_small.png&imgrefurl=http://www.matisoft.pl.tl/&usg=__UkLFTQ6jrr5jiH1niWf9j4r14K0=&h=1080&w=1327&sz=254&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=pr97QNmfM0o2KM:&tbnh=131&tbnw=161&ei=BsjnTeCWLsqSOtig4dYJ&prev=/search%3Fq%3Dtroll%2Bface%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D2FX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D606%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=734&vpy=116&dur=36&hovh=202&hovw=249&tx=154&ty=113&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:4,s:0&biw=1024&bih=606

i napis "bo lubimy się śmiać

bodzio275"

z góry dzięki odwdzięczę się +/- i 5* bo nie wiem jak to na tym forum

nowe acc strielock275!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...