Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT][Dif]Usunięcie sprawdzania plików z bina


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Chcę dziś przedstawić nowego difa mojego autorstwa. JEŚLI COŚ NIE BĘDZIE DZIAŁAŁO TO PROSZĘ PISAĆ, NAPRAWIĘ!

 

Ten dif pozwala na usunięcie sprawdzania plików przez binarkę. Sprawdza ona pliki PC.epk, PC2.epk i root.epk. (Jak ktoś nie wie o co chodzi, to to jest to sprawdzanie, co po nim wyskakuje error - "nieprawidłowa wersja pliku %s. Proszę zaaktualizować grę przy pomocy patchera"). Po zastosowaniu difa będziesz mógł wrzucać pliki te jakie chcesz, a hackshield nie będzie krzyczał i normalnie odpali metina.

 

Może się przydać, jak ktoś chce zostawić np. hackshielda a wywalić sprawdzanie plików (działa też na PL!). Potrzebujesz rozpakowanego bina - np. stąd http://www.mpcforum....etin2-nowy-bin/

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Gotowy plik, jakby ktoś miał problemy albo był leniem - rozpakowany.

 

DOWNLOAD:

To jest ukryta treść, proszę

 

SKAN [0/43]:

To jest ukryta treść, proszę

 

Tak jak mówiłem na początku - jeśli cos nie dziala to napisz, naprawimy to. Jak by były jakies pytania to piszcie również. A może macie pomysł na difa?

 

Jak używać dif patchera opisał Tenma w swoim tutku.

Edytowane przez adriank™.
Opublikowano

Bez obrazy ale robisz kompletnie nie przydatne dify xD

Który szanujący się serwer chce mieć np. działający 1 hit killer, dmg....

funkit.png

dziękuje za sygne Baksiu :)

Opublikowano

Bez obrazy ale robisz kompletnie nie przydatne dify xD

Który szanujący się serwer chce mieć np. działający 1 hit killer, dmg....

 

Wyżej wymienione cheaty są zablokowane serverside, a moj dif przyda się na PL i w sytuacji, gdy np. często edytujesz swojego klienta. Operację przeciez można odwrócić..

Opublikowano

Ahh... dif do binu.... nie doczytałem... xD

 

Przecież plik dif mozna utworzyć do wszystkiego, nie koniecznie to musi być game =)

 

Ale dzięki, że doczytałeś ^^

Opublikowano

haha ; D dzieki, ze wkoncu to zrobiles ;d ++ i 5

a możesz wrzucić na inny serwer? ; ))

 

Nie ma za co, jeszcze dużo umiem zrobić =)

 

Hia hia.

Robiąc to, możesz odpalić spokojnie DMG/1HK, tak ?

 

Ta, ale tylko na binie. A mimo wszystko na plikach 2010 są te cheaty zablokowane. Ale przyda się choćby na PL, żeby nie robić jakichś śmiesznych obejść w pliku Index.

Opublikowano

Szkoda, że to tylko dif, tak to by można na haxach lecieć.

a jak wezmę bin`a by Sensu. z obejściami, to mogę grać na cheatach (PL) ?

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...