Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Samp 0.3c Hack Jest Jakiś ?


Perzot1818(PL)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do autora ostrzeżenia:

 

 

Ja nie dałem LINKU do Downloadu. Tylko do strony, gdzie on był.

Na drugi raz, zprawdzaj linki.

 

 

 

 

Łap mod Sobeit.

Brak Skanu

 

 

Co to jest S0beit?

 

S0beit to narzędzie do oszukiwania w SA-MP jednak można go wykorzystać nie tylko do przeszkadzania innym.

Ma on wiele przydatnych funkcji np.

* AirBreak - przenikanie prze ściany i latanie.

* God Mode - nieśmiertelność.

* Car Fly - latanie samochodami .

* Teleports - możliwość teleportowania się do różnych miejsc w tym interiorów.

* i wiele innych...

 

 

 

 

 

Instalacja:

 

Podstaw windowsa tu nie będę opisywał.

S0beit posiada pewne zabezpieczenie ,a dokładnie linijkę w której trzeba zmienić tekst z false na true.

Po wejściu na serwer, wyskoczy Ci błąd,

 

Klikacie ok i wyświetli się wam plik ini s0beita.

Wtedy szukacie takiej linijki:

 

# Change this to true... 
i_have_edited_the_ini_file = false 

 

Zamiast false ma być true.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

up@

 

Tam masz wszystko, god mode za wciśnięciem jednego klawisza, Mega Jump, za wciśnięcie F9.

m.in Minigun'a, oraz wiele innych.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

xxx

 

ten zadziala mi dziala ; ) a na dole opcje klawiszy :

 

insert: godmode

Shift prawy: lazisz po powietrzu przelazisz przez sciane ogolnie latasz itp xD

F11 wlacza cale menu i sobie wybierasz tam weapon itp bierzesz np miniguna i masz.. jest tez pod cheats i money i mozesz sobie doladowac 999999999$ ; )

F12 wylacza menu calkowicie

 

LICZE NA -'a !!

1359121200-U261555.png

Opublikowano

Teraz, serwery mają takie zabezpieczenia, że żaden cheat prawie już nic nie pomaga. Sobeit jest najlepszy, polecam Ci go najbardziej.

 

xxx - tutaj znajdziesz najnowsze aktualizacje do sobeita.

Opublikowano

No świetnie. Są inne, no ale nie rozumiesz, że SOBEIT najlepszy i inne już nawet nie działają...

Poczytaj w google i na innych stronach o GTA.

Opublikowano

google nie gryzie ;p V0glez jeszcze chyba dziala wiec wpisz w google GTA SA V0gelz mod download

 

@edit

 

zobacz to Brak Skanu

 

PS.Nie dawaj plików z

pobieraczek.pl

 

Atrox - Moderator Inne MMO

1359121200-U261555.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

HostNx

Bądz człowiekiem daj +

Pomoglem ???? to klinkij +

to tak cieszko

 

 

Posty:

25- Jest!

50- Jest!

100 - Brak

200- Brak

400- Brak

800- Brak

1000- Będę hardkorem!

[/center]

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...